Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 éves kislányom egy plüssmala...

8 éves kislányom egy plüssmalaccal alszik csak jól, több helyről is megkaptam már, hogy azonnal váljak meg tőle, mert ez szörnyen gáz?

Figyelt kérdés

A malac szerencsére mosható, és ezért hetente ki is mosom. Viszont állandóan kapom az ívet, hogy vegyem el tőle, mert minek az, csak kicsúfolják majd érte. Hozzáteszem, hogy minden barátnője tud a malacról, és más lányoknak is van ez-az az ágyukban alvásnál.


Miért kell ebből ekkora problémát csinálni?



2019. ápr. 7. 16:00
1 2 3
 11/27 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Lehet, h közeli rokonnàl aludt volna a kislàny, és vitte volna az alvósàllatkàjàt, nem tudhatjuk. Annyi biztos, h el ne vedd tőle, korlàtolt aki ilyet javasol.
2019. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok, 8 éve házas, van 2 gyerekem és 1 plüssmcaskával alszom. Nyaralni is viszem. A kispárnámat is. Utóbbit a kórházba is, szülni. Egyéb kérdés? 😄
2019. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, Tigrisem 2 éves korom óta az ágyam lakója. Párom se túrta ki, miután összeköltöztünk (mert persze jött velem), sőt, az ő jóvoltából lakik mellette még egy-két újabb plüss a közös ágyunkban. :)

Nem ciki.

2019. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 8 éves lesz. 1,5 hét múlva mennek a sulival 5 napos táborba. Amit kaptunk listát, hogy mi az amit mindenképoen pakoljunk be, abban benne van az alvós plüss állat.
2019. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagyok és még mindig plüssel alszom, amit viszek magammal mindenhova. Egyébként 28 hetes terhes vagyok, teljesen jó szolgálatot tesz mikor alá akarom támasztani a pocakom :)
2019. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valamelyik nagyszülő oldaláról megy a nyomás, csak nem akarta a kérdező anyós-meny vagy anya-lánya keretbe tenni a kérdést, mert nem erről szól a dolog.

Kérdező, ha a gyerek ott aludna, és az alvós plüsállatot nem látják szívesen, akkor a gyereket ne engedd oda. Mert te hiába vívod meg otthon ezt a csatát, este lefekvéskor, amikor te nem leszel ott, a gyerek kapni fogja az ívet és jó eséllyel nem kapja majd meg az alvósát.

2019. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség már. Mért ne alhatna alvós állattal?? Kit zavar ez??? Nagyobb lányom 7 éves és kb 10 db plüss van az ágyában. Eszembe nem jutna elvenni tőle. Hadd aludjon azokkal amíg igényli.
2019. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, 8eves kislany, babazzon, fozocskezzen, aludjon plussokkel, ez a dolga ebben a korban, sot meg jopar evig!! :)
2019. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

27 éves anyuka vagyok és egy nagy (két éves gyerek méretű) plüssmacival, meg a kedvenc kispárnámmal alszom🤷🏼‍♀️

A kispárnát viszem magammal nyaralásokra is, vagy ha máshol alszunk, mert csak azon alszom igazán jót. Legszívesebben a macit is vinném, de annak külön bőrönd kellene😅

Nem tartom gáznak.

Az meg, hogy egy gyerek a kedvenc plüssével vagy párnájával alszik, egyátalán nem gáz. Ne hallgass másokra!

2019. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hello én 16 vagyok és plüssel alszom (micimackóból tigris) a közelibb barátaim tudják és jó poénok szoktak lenni belőle

Nem hiszem hogy baj lenne , egyébként szellemileg teljesen okés vagyok és családban sincsen gond egyszerűen szinte vele nőttem fel és fontos

Ha valaki ezért bántja (majd) a lányod akkor legalább könnyen ki lehet találni hogy ki nem igazi barát

2019. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!