Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 éves kislányom egy plüssmala...

8 éves kislányom egy plüssmalaccal alszik csak jól, több helyről is megkaptam már, hogy azonnal váljak meg tőle, mert ez szörnyen gáz?

Figyelt kérdés

A malac szerencsére mosható, és ezért hetente ki is mosom. Viszont állandóan kapom az ívet, hogy vegyem el tőle, mert minek az, csak kicsúfolják majd érte. Hozzáteszem, hogy minden barátnője tud a malacról, és más lányoknak is van ez-az az ágyukban alvásnál.


Miért kell ebből ekkora problémát csinálni?



2019. ápr. 7. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképp se venném el tőle. Még csak megjegyzést se tennék rá. Viszont kiosztanám azt, aki megjegyzést tesz rá. Ha jól értem, te is ezt tetted, nagyon helyes!
2019. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, és tele van az ágyam plüssökkel. Sőt, úgy szoktam aludni, hogy egy nagy plüss kutyát magamhoz ölelek, már csak azért is, mert nem tudok úgy aludni, hogy ne ölelnék magamhoz valamit. Úgyhogy szerintem semmi gáz nincs benne, hogy a kislányod plüssel alszik. Senkinek semmi köze hozzá. :)
2019. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Mint látod sok felnőttet is megnyugtat, ha egy kis plüss valami ott van mellette. Nekem egy plüss szívecskés párnám van :) 31 évesen

2019. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Aha... Én mondjuk nem szoktam plüssel aludni, de van egy plüss kutyám a TV-m mellett és ha egy rokon vagy nem tudom, mondjuk egy barát el kezdené amiatt piszkálni a kishúgom, mert 11 évesen az amúgy tőlem kapott plüss macskájával alszik, az lenne az első, hogy megkérek valakit, mondjuk anyámat, vagy a barátnőmet, hogy fényképezzen le, miközben a plüss kutyámmal alszom, a kép pedig azonnyomban menne föl FB-re profilképnek csak azért is. Talán még pólót is csináltatnék.


17/F

2019. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41 éves vagyok, van két kedvenc párnám. Az egyik a fejem alà, a másik happyboxos puhaság ölelni, már kezd rongyolódni. Mindig viszem, ha máshol alszunk, mind a kettőt. Nem plüssállat, de ugyanazt a funkciót tölti be. Tizenévesen plüsskutyával aludtam, huszonéves koromtól plüsspárnával. Ki mit szól, pont letojom. A gyerekem 4 db plüssállattal alszik. Mindegyik kell, egyik sem hiányozhat - 7 éves. Azért nem bánnám, ha egy is elég lenne neki, mert néha egyet-egyet keresni kell.
2019. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Őőőő én meg a már rég nem használt szoptatós párnám nélkül vagyok képtelen aludni 32 évesen...

Sz*rd le, nem ér annyit, majd kinövi, elhagyja ha úgy érzi. Addig senkinek semmi köze hozzá.

2019. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Miért csúfolnák ki? 8 éves bakker. Szinte az összes ilyen korú gyereknek van plüssállat az ágyában. Nekem kb 15 darab volt akkor :)

Most 16 évesen is van egy plüsskutya az ágyamban.

2019. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!