Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes baba mellől bulizni?

3hetes baba mellől bulizni?

Figyelt kérdés
A férjemet elhivták kanbuliba, tipikus nagyon berúgós tejfakasztó... Nem tudja eldönteni hogy menjen vagy sem, én hirtelen megrökönyödtem amikor kérdezte... A babánk nehezen alszik, még nem jöttünk bele, éjjel felvaltva altatjuk, szerintem korai lenne még ha elmenne berugni, igy masnap is csak feküdne egész nap. Nektek mi a véleményetek erről? A Ti férjetek elment amikor ilyen pici vt a babátok?
2019. júl. 26. 18:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Megette a fene ha egy napig nem birnám megcsinálni a dolgokat nélküle... Ha minden héten menne biztos mondanék csúnyákat, de egyszer - egyszer ne mehessen el szórakozni, mert én nem bírok egyedül egy kisbabával... Én szégyellném magam.

Ugyanez persze oda-vissza, ha én mennék ő áll helyt szó nélkül.

2019. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt és elment persze megértettem nehezebb volt az este de nem ivott sokat így nem volt másnap gond :) most megint ilyenen van neki is ez kötelező csapatépítő tréning (új meló)
2019. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

1 napig egyedül nem vagy képes megcsinálni a baba körüli teendőket? Mert az elég gáz. Tejfakasztó 1x van 1 gyerek születésénél, hadd menjen. Ha leissza magát, akkor leissza. Az én párom az első gyereknél berúgott, de még akkor, mikor a korházban voltunk, rend volt, mire hazaértünk.

Hadd menjen...

2019. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjem 4műszakba jár. 3 éjszaka, 3 szabad, 3 nappal, 3 szabad. Hattól-hatig. Még él a gyerekünk... (3 éves). Ráadásul négykor indul. Nappalra is, éjjelre is. Éjjelek közt csak alszik. Mégis ellátom a gyermeket. Sőt, pár havonta még Fradi-meccsre is eleget a barátaival. Igaz, én is voltam Quimby-koncerten februárban :).


Nem kell belehalni a gyermeknevelésbe. Mondom ezt beteg gyerek mellől.


Ezt egy nőnek egyedül is el kell tudni látni. Mindig, minden körülményben. Szerintem. Fő az önbizalom!

2019. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pld én beszéltem rá a párom, hogy míg bent vagyunk a kórházba addig csinálja már meg a tejfakasztó bulit.Ő meg nézett neki, hogy van ilyen?Meg, hogy minek.

Buli másnap meg hozta a frissen főzött levest, meg egyebek.1 napot kibírsz a párod segítsége nélkül, ha mégis nagyon berúgna.Gondolom nem a saját babátok tejfakasztó bulija, de azért ha nem jár el rendszeresen szerintem ne csinálj belőle ügyet.

2019. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
azért mert te otthon vagy ő jól érezheti magát néha.Nekem éjjel is dolgozott a férjem...nem volt kifogás h nem jöttem még bele....
2019. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%

Engem az érdekel, hol dolgozik a férjed, hogy 3 hete otthon van veletek, hogy segítse az anyai teendőidet. Vagy könnyűszívvel engeded el minden reggel melóba, kialvatlanul?

Én engedném bulizni. 2. babánk 2 napja volt itthon, mikor autós ügy miatt az ország másik felére kellett mennie. Késő éjjel ért haza. Frissen császározva túléltem, tisztán és tele pocakkal aludt el a pici és a 2 éves is. Amúgy is bele kellett jönnöm, mert 1 hét szabi után éjszakás műszakkal kezdett.

2019. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%

Hát nekem a 3. itthon töltött napon 24 órában dolgozott a párom, sörözni is ment azon a héten, és az első napot kivéve fél éve én kelek éjjelente 1-2 órànként a gyerekhez.

Szóval persze hogy menjen tejfakasztóra. Ez tök fontos, a férfiak örülnek egymás apaságának, jó élményt kapcsol a babához.

Nekik gyakran a csecsemő egy értelmezhetetlen lény, és akkor tudnak bànni vele, ha már mosolyog meg incseleg velük.

2019. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Hadd menjen, nagylány vagyok, el tudom látni a gyerekem. Ez oda-vissza érvényes. Nem tudom, miért lepődnek meg még mindig a nők, hogy egy újszülött mellett nem lehet végigaludni az éjszakát. Nem lehet, ez van. Majd elmúlik. De ettől még nem kell szobafogságra ítélni egyik felet sem.


Én csak azt szoktam szóvá tenni, ha még másnap is használhatatlan. Aki éjjel legény, nappal is legyen az.

2019. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagyok, mivel nem minden napos a buli, nem esne nehezemre megoldani egy kisbaba ellátását.
2019. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!