Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes baba mellől bulizni?

3hetes baba mellől bulizni?

Figyelt kérdés
A férjemet elhivták kanbuliba, tipikus nagyon berúgós tejfakasztó... Nem tudja eldönteni hogy menjen vagy sem, én hirtelen megrökönyödtem amikor kérdezte... A babánk nehezen alszik, még nem jöttünk bele, éjjel felvaltva altatjuk, szerintem korai lenne még ha elmenne berugni, igy masnap is csak feküdne egész nap. Nektek mi a véleményetek erről? A Ti férjetek elment amikor ilyen pici vt a babátok?
2019. júl. 26. 18:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
64%
Imádom ezeket a válaszokat. Ha egy anya írta volna ki a kérdést, akkor is ilyenek lennének? Fordítva már itt menne a háborgás, hogy 3 hetes baba mellől milyen anya az, aki lelép bulizni. Meg ha egy apa nem tudja ellátni egyedül a gyerekét, akkor jaj, majd belejön szegény. Itt meg mi ment a kérdezőre, szánalmasak vagytok.
2019. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anya legjobb baratnőjenek lenne mondjuk eskuvoje (ami ugyanolyan egyszeri alkalom mint egy gyerek tejfakasztója) akkor is ugyanazt mondanám hogy ha szeretne menjen.
2019. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha az anya a csecsemő gondozója, és ő kap ezért állami támogatást, az apa megkeresi a család betevőjét, akkor a kettő megítélése nem ugyanaz. Amúgy az anya is mehet, ha tud gondoskodni gyerekfelügyeletről, és a gyerek bírja a másrahagyást.
2019. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
80%
Aha értem kérdező..szóval ha téged is hívtak volna, semmi kifogásod nem lett volna a dolog ellen igaz?
2019. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Azt hittem az ő tejfakasztója....na de mindenesetre akkor is elengedtem volna.Tegnap pl. céges csapatépítőnk volt(egy helyen dolgozunk) én eljöttem délben,mert a nagyot vinni kellett dokihoz,kicsiért bölcsibe menni,és hagytam ő maradjon csak a többiekkel.Mikor vége volt visszamentem érte,és ennyi.(egy kocsival mentünk,de én amugy se ittam igy én vezettem)
2019. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!