Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes baba mellől bulizni?

3hetes baba mellől bulizni?

Figyelt kérdés
A férjemet elhivták kanbuliba, tipikus nagyon berúgós tejfakasztó... Nem tudja eldönteni hogy menjen vagy sem, én hirtelen megrökönyödtem amikor kérdezte... A babánk nehezen alszik, még nem jöttünk bele, éjjel felvaltva altatjuk, szerintem korai lenne még ha elmenne berugni, igy masnap is csak feküdne egész nap. Nektek mi a véleményetek erről? A Ti férjetek elment amikor ilyen pici vt a babátok?
2019. júl. 26. 18:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nagyon hasfájós volt, éjszakáztunk mellette, mégis megoldottam, ki lehet bírni azt a néhány órát. Szeretett volna tartani, apává vált, nem vettem volna el tőle ezt az alkalmat. Meg szerette volna ünnepelni, ettek, koccintottak, nem rúgott be(néhány ismerőse igen) . Nem mindig lesz otthon segítségnek, sajnos.
2019. júl. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Bevallom nem igazán értem, miért ne menne?! Persze, elmenne a Férjem, nem is kérdés. Két kisgyerekünk van, de sose volt kérdés, hogy elmehet-e szórakozni akármekkorák és akármilyenek is a gyerekek. Nyilván ha lenne valami baj az más, de Nálatok nincs baj. Ha esetleg hasfájós lenne a babátok 3-4 hónapig akkor se mehetne el sehova? Bocsánat, ha bunkónak tűnök, de én meg a kérdésen rökönyödtem meg. Mikor már nem szoptattam este/éjjel én is jöttem-mentem.
2019. júl. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Simán elengedném. Legfeljebb áthívnám magamhoz a legjobb baràtnőm, filmeznénk főzőcskéznénk beszélgetnénk, és ha nagyon kidőlnék egy picit át tudná venni a babát is.
2019. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon kemény szülésem volt. Ha három hetesen elment volna a párom, akkor konkrétan nem tudtam volna ellátni a babám. Nem lehetne eltolni a bulit pár hónappal, amíg beáll a napirend? Amúgy szerintem tök ciki ha családos ember lerészegedik meg otthagyja a párját a babával amíg ő partizik, de ez saját vélemény.
2019. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
79%

De mit akarsz ellátni rajta éjjel, Előző?

Gondolom este megy el a férj, legfeljebb aznap nincs fürdetés, ha a szülés miatt az Anyuka még gyenge, a párját meg megkéri, hogy ne maradjon hajnalig.

2019. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Nem az ő tejfakasztója volt, ő megtartotta már. Végül nem ment el mert nem akart, pedig mondtam hogy menjen. Azt mondta, még nem akar, hiányozna neki nagyon a babánk,majd ketten jarunk el mint a baba előtt, ha már lehet
2019. júl. 27. 10:39
 27/35 anonim ***** válasza:
64%
Na de aki segítene, hogy ketten el tudjatok járni (nagymama? Sitter?), az nem tudott volna most segíteni, hogy a párod el tudjon menni?
2019. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ilyen kapcsolatokból lesz az, hogy pár év múlva menekül a férfi. Nem ment el, mert látta rajtad, hogy nem akarod. Ezt hosszútávon nem lehet csinálni.
2019. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
Igy van utolsó!
2019. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%
28-as vagyok. Akkor is ez az igazság, ha valaki lepontoz. Kedves kérdező! Ezen a hozzáálláson változtass kérlek! Nagyon kapcsolatromboló ez!
2019. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!