Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindig én foglalkozzak...

Miért mindig én foglalkozzak a kistesommal? Mit csináljak hogy anyukám megértse nekem is van dolgom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok kistesom 1 éves mindig ram bízza.

Jó szeretek vele foglalkozni sétálni játszani de nem mindennap. Most nyár van raerek barátokkal szeretnék lenni. Holnap fodrászhoz akartam menni de már anyukám kijelentette hogy itthon leszek mert ő megy el Apával valahova.

Ja és mikor suli van hazajovok suliból tanulnom kéne nem tudok mert rá kell vigyáznom.

Nem az én gyerekem hogy én legyek vele állandóan már nagyon unom


2019. aug. 11. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod anyukádnak, hogy nagyon szereted a kistesód, szívesen foglalkozol vele, de nem vagy bébiszitter, ha akarsz gyereket, majd szülsz magadnak, szóval fiatal vagy, független, szeretnéd élni az életed és menj el a barátaiddal.
2019. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!