Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szeretomtol terhes lettem,...

A szeretomtol terhes lettem, es nem szeretne ha megtartanam?

Figyelt kérdés

A szeretom nos, de nyitott hazassagban elnek. Nekem nincs senkim, csak o. Azt hittem, ha megtudja, hogy kisbabank lesz akkor elhagyja a feleseget, es normalis kapcsolatot kezd velem, de hallani sem akar ilyesmirol. Azt mondta kifizetni az abortuszt de en meg szeretnem tartani a babat.

Lehet belole meg rendes edesapa?



2019. aug. 18. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Van jo par no, aki igy gondolkodik, 30 felett is. Nincs ebben semmi, sztem.

Ha szeretned a babat, tartsd meg!! Ne engedd, h befolyasoljon! Lehet h az abortusz utan mar nem esel tobbszor teherbe. Arrol nem is beszelve, milyen nehez olyan pasit talalni, akinek a genjeit, vonasait stb viszont akarjuk latni a gyerekunkben! Tartsd meg!!

2019. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
43%
vetesd el ha mar ennyi eszed nem volt hogy vedekezzetek
2019. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

Tartsd meg a gyereket kérlek.... ha a szived azt súgja, tartsd meg!


Sajnos volt abortuszom, a mai napig bánom. Mondjuk én "csak" 23 vagyok, de ha 32 lennék, és nem lenne még gyerekem, felölem aztán a világ is felfordulhatna, a Jo Isten se venne engem rá, hogy ismét az abortuszt válasszam.


Azt most hagyjuk, hogy a pasi egy gerinctelen aljadék önző féreg, aki üríteni tud, de ha gyereket kellene nevelni már sír a szája! A helyedben tudod mit tennék? Találkoznék vele, nyakon hánynám, majd bemutatnék neki es közölném vele, hogy hát kisapám, ezt rosszul tudtad! Maximum TE takarodsz az életemből, de a gyerek marad! ;) puszika!.


És természetesen ha megszületett a gyermek, a pasi anyjával is közölném, hogy heló, a fiadnak köszönhetöen lett (mégegy?) Unokád!


NE VETESD EL HA ENNYIRE AKAROD!!!!!

23/L

2019. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%

Ennel nagyobb hulyesseget akkor tehetsz ha elveteted a babat.

Legalabb annyi eszed legyen h megtartsd.

2019. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
En is azt mondom, hogy tartsd meg!
2019. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!