Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatás - Titeket is...

Babalátogatás - Titeket is elfelejtettek a munkatársak?

Figyelt kérdés
Sok kedvesnek hitt munkatársam volt, egyetlen egy jött el, 4-5-re számítottam. Csalódtam. Az egyikkel összefutottam a boltban, ígérte, hogy eljön, ennek 3 hónapja. A másik azt mondja, még ráér, nőjön a baba. De most már 9 hónapos lesz, más lassan ilyenkor visszafele megy munkába... akikkel eddig írásban kommunikáltam, sokszor én kezdeményeztem, most már ezt meguntam. Szerettem ott dolgozni,érdekelt mi van velük, direkt nem csak a babáról beszéltem, nehogy sok legyen a téma, de most már meguntam.

2019. aug. 19. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem az nem zavart, hogy nem jöttek, sőt. Az viszont nagyon, hogy eltelt egy fél év és mint munkavállaló is megszüntem létezni. Az alap dolgok is elmaradoztak. Megígért papírok elfelejtődtek, fontos változásokról még kérdésre is alig kaptam választ. Megértem, hogy most nem vagyok hasznukra és ma már csak azt sajnálom, hogy nem voltam okosabb, mikor még terhesen sokszor a végső határokat feszegetve tettem a dolgom, hiába mondta az orvosom, hogy a kutyát se fogja érdekelni, hogy én most itt hősködök. Igaza lett.
2019. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez sajnos ilyen. Az embereket ez nem érdekli.


Barátnőmnek gyereke lett, aztán még 1. Onnantól kezdve az ember anya, nem olyan, mint akit ismertem. Már kedvem sem volt hozzá. Nem tehettem róla, hogy engem nem érdekel a gyerek. Nekem akkor nem volt és a hátam közepére sem kívántam. De a babaváró mentalitást se. Én szórakoztam, éltem, költöttem a pénzt.


Most én várok babát és ugyanazt a reakciót tapasztalom, amit én nyújtottam, csak én egyszerűen meg tudom érteni. Őket nem érdekli milyen vagyok anyaként, ők nem így szerettek.

2019. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát én már a gyerekeim 3 hós korától dolgoztam itthonról, úgyhogy nem volt esélyük elfelejteni. Gratuláltak persze, de meglátogatást senki nem ígért, a főnököm jött párszor, de egyébként is jött volna a meló miatt, és akkor hozott valamit a gyereknek is, meg szokott lenni "csapatépítő" kerti parti évente, ha tudtam, mentem, néha gyerekestül, párostul, ahogy a többiek is. Szerintem nem lesz attól valaki más személyiség, hogy anya lesz. Az egy plusz funkció, és bár persze nem érek rá pár évig este hét után, de ettől még önmagam maradtam. Aki a barátom volt, az nem maradt el babásan se, de a munkatársaim nálunk csak olyan bár nagyon szimpatikus, de inkább érdek-haverok.
2019. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egy hónapja szült a kolléganőm, én meg azt várom, mikor mondja, hogy mehetek :)
2019. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jóban voltunk a kolléganőmmel, ígérte többször, hogy jön mikor benéztem a munkahelyre, de azóta sem, már 2 éves lesz a gyerek.
2019. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!