Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy álltok a használt...

Ti hogy álltok a használt babadolgok vásárlásával?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek ezt azt másodkézből mert pl.játszószőnyeg,babahinta, kisruhák... ezeket nem sokat használja majd és jobban megéri. De a használtat is olyam áron adják hogy abból majdnem újat veszek. Ti tapasztaltátpk ezt?
2019. aug. 20. 07:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

#20 vagyok


Én a pihenő széket 32.500 ért fogom eladni, mert csak a pihenőszék 29.990+van hozzá egy olyan kiegészítő ami 34.990. Szóval ez nem összehasonlítható egy olyan pihenő székkel ami csak van és nem tud semmit! De ha neked olyan kell vegyél olyat. Egy ilyen kb. 8 ezer.

2019. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy szoktam, hogyha bármi jó állapotú (újszerű), akkor kb. féláron hirdetem, mint amennyi az eredeti ára volt. Ha pedig látszik rajta, hogy használt, de nem lyukas, szakadt, foltos, stb., azt nem adom el, hanem megy adományba (védőnő). Lyukas, foltos ruhát nem adok senkinek, az megy portörlőnek.

Babakocsit először újat vettünk, de nem használtuk ki, mert nagyon sok helyre kocsival járunk (nincs közelben csak kisbolt, de ott tök drága minden), azt odaajándékoztuk sógornőméknek. Aztán másodjára használtan vettünk egy esernyőre csukhatót, azt könnyebb volt használni, kis helyen elfér, most árulom, de kb. féláron, mint amennyiért vettem. Bár vigyáztunk rá, jó állapotban van most is, de már mégiscsak 2 gyerkőc használta.

Majdnem új áron nem éri meg megvenni, ha már használt, ezért jóval olcsóbban kínálom, viszont néha így is nehéz eladni. Azt nem szeretem, amikor sz.ré'-hug¥é' kellene minden, csak mert használta a gyerekem 2 hétig.

2019. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!