Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan dontsem el mire vigyem...

Hogyan dontsem el mire vigyem a gyereket?

Figyelt kérdés
Koraszulott babam van, 26.het. A korhazban van fejlodes neurolgia, ahol a katona modszert hasznaljak azt mondjak mas nem kell. De tudom h sokan a devenyre eskusznek. Masok a tsmt-re. Megint masok konduktorra. Hat most akkor hogyan dontsem el en hogy mi kell a gyereknek??

2019. aug. 28. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
A katonával az a legfőbb gond, hogy egész nap tornáztathatod majd, napi 5-ször 30 percet, nem kivitelezhető, a dévénynél ilyen nincs, én magán dokihoz vinném, aki jó ebben, döntse el ő.
2019. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még jobban összezavarjalak, nekünk a vojta id nagyon bevált. Hónapokig katonaztunk itthon, mellette jártunk dévényre, koraiban konduktorhoz. Használtak, de átütő sikert a vojta hozott 1 éves kora után. Ezt is otthon kell csinálni betanított gyakorlatokkal. Nekünk a fejlődés neurológus azt mondta, hogy ő lehetőségeket tud mondani, és ezek között lavírozzunk pénzünk, időnk, energiánk szerint. A HRG is nagyon jó, de felenk nincs sajnos. Nem tudom, hogy mennyire súlyos a helyzet. Nálunk hatalmas a baj, ezért is próbálunk ki több mindent. Egyébként van még ezeken kívül is rengeteg lehetőség, nem csak torna, de ember legyen a talpán aki mind bírja. Nálunk a latasfejlesztes fontos még látássérültség miatt, de ez is egyéni. Ha valakinek hallás problémája van, akkor olyan irányú fejlesztés kell. Craniosacralis terápiát próbáltuk még ki. Ez a sok "merev" torna mellett egy kellemes módszer, nagyon megnyugtató és pl az alvásra nagyon jól hatott.
2019. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

"Ok nem a devenyt hanem a katonat javasoljak!!"


Szövegértés, anyuka!

Te most csak azért vinnéd Dévényre, mert a kórház Katonát javasol. De konkrétan semmi alapod rá.

Ezért mondtam hogy keress másik neurológust, aki széleslátókörű és nem csak a Katonát vagy Dévényt ismeri, mert ezer másik van, de te mint anya nem vagy kompetens abban, hogy mi a legjobb. Ehhez egy jó orvos kell.

A Dévényes pedig nem fog maga ellen beszélni és azt mondani, hogy ennek a gyereknek Ayres, tsmt, hrg, Vojta, Katona, alapozó... stb. jobb lenne.

A gyerek érdekében pedig fontos lenne hogy ne cs. d az idejét azzal, ami nem neki való.

2019. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Dr.Elmont Beatrix a neurologusunk nem tudom mond e vkinek vmit. Tudtok ajanlani jo dokit akkor?
2019. aug. 29. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!