Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfurább név...

Mi volt a legfurább név kisgyereknek, amivel a játszótéren, ismerősök körében találkoztatok?

Figyelt kérdés

Olyan, amire már felkaptátok a fejeteket.

Nekem: Lorenzo(Lorenzó?). Az apuka nem olasz és az anyuka se, mindketten magyarok. :)


2010. júl. 14. 13:40
 71/111 anonim ***** válasza:
Már írtam pár érdekes nevet az előbb(Seron, Hetti, Atina...ezeket írtam ...), és évek óta fönn vagyok ezen az oldalon, de ez eddig a legjobb kérdés amit olvastam! Grat a kérdezőnek a kérdéséért!!!!!
2010. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik tanáromat hívták Kamill-nak(valóban férfi)

Nekem még ritka a Bánk is...(tudom a Bánk bán---) de akit én ismerek alig 2 éves.

2010. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:

Dés- fiúnév

Kincső- lány név, bár elsőre nem tudtam hogy fiú vagy lány név

2010. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
Arzén.Volt egyszer egy szomszédunk,ill egy házaspár,nyugdíjasok.Az asszony mindig úgy emlegette nekünk a férjét,h Arzén bácsi.:DDD
2010. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:

olyan jó 60as a hölgy, idegenvezető a kisalföld volánnál és az a neve, hogy Angyalka.:)

azt mondta hogy az egész élete abból áll, hogy igyekezzen a nevének megfelelően viselkedni.

2010. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:

Jajjj ahogy olvasok jut eszembe,hogy barátnőm az Auchanban dolgozott mint pénztáros és a nem ma barnult vevők következtek volna,de a kislány elszaladt, mire az anyja utána kiáltott,hogy:


"Há Sánelll, gyere má ide"


Uhh:S


Egyébként nekem anno, '96ban még a Tekla is furcsa volt, ma már ismerek


Borsikát,Pálma Fatimét(PálmaFa),Herkulest,Xénát( a jó régi időkből:)), Athinat, Ermelindát,Esperancet,Michelt,stb stb:)

2010. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
100%
Titanilla, Krisztofer, Brendon (ő roma kisfiú), Kevin.
2010. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
19.40:ezekből három van az ovis csoportunkban,és mind kisebbség.:)
2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
77%

Bianka a kislányom.

Nem roma.

Szeretem a nevét, és bunkóság így leszólni másokat!

2010. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aletta név nagyon új:) Mostanában két Alettát is megismertem, de egyre inkább tetszik a név:)
2010. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!