Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok egyedül a lakásba...

Ti hagynátok egyedül a lakásban a másfél éves, ha alszik?

Figyelt kérdés

Jöttem haza a munkából és egy ismerős hölgy kinn ült a padon és beszélgetett, kérdeztem tőle merre van a babája, mire közölte, hogy fenn alszik. (panel lakás, második emelet)


Szerintem nem kéne csak így egyedül hagyni, akkor sem ha alszik, de ő csak annyit mondott, hogy nyitva van az a lakja, és rácsos kiságyba van, amiből nem tud kijönni egyedül, meg hallja ha felébredt.


Mi van, ha késik az ágyből? Vagy tűz üt ki?


Szóljak a gyámügynek?


2019. szept. 12. 11:54
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
38%

De miben másabb az utcafronti ablak (ráadásul a gyerekszoba ablaka) alatt ülni beszélgetni, mint mondjk a teraszon, vagy a ház mögött rendezni az udvart, állatokat?

Szerintem ebből a szempontból egy kutya.

2019. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
51%
Parszor atfutott a fejemben h jo lenne ilyenkor a szemetet levinni (szinten panel) es van kameras bebior meg minden de szerintem gondatlansag az ilyen. Barmi tortenhet de tenyleg. Also lakasban is lehet tuz nem csak ahol mi lakunk. Az ördög nem alszik. Pedig nem vagyok paramami nagyon nem de ez nen fer bele nekem. En a helyedben nem szolnek viszont bele. Nem tartozik rád. Max mondd meg az anyanak h nem ertesz vele egyet de ne csodalkozz ha nem veszi jó néven.
2019. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
74%
Én abszolút paramami vagyok, de ebben nem sok kivetnivalót látok. Azt meg végképp nem tudom, hogyan tud létezni az aki még a szemetet se meri levinni alvásidöben, mert hátha kigyullad a lakás.
2019. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező most nem azért de ez az anyuka a barátnőd? Ha nem akkor mit kerestél többször is náluk? Ha igen akkor meg "szép" barátság.

Amúgy meg nem veri a gyereket szóval az, hogy gyámügyet akarsz ráhívni több mint durva. Remélem ez a nő többet nem enged be magához ilyen embert mint te

Zárójelben megjegyzem. Azért a szemetet én is kiszoktam dobni amíg alszik

2019. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk konkrét barátnők, a fodrásza vagyok és kB havonta járok hozzá, mert semmi segítsége nincs a férje este 10ig dolgozik, így elmegyek hozzá jófejségből levágni a haját, szóval azzal, ha nem engedné be, ő veszítenek nem én.
2019. szept. 12. 13:34
 26/48 anonim ***** válasza:
14%

21!


A családi ház udvara a hazhoz tartozik, a te tulajdonod, ergo otthon vagy, a gyerek a felugyeleted alatt pvan, ha nem is melletted. Ha a panelben kilépsz a bejárati ajtón, akkor nem vagy otthon, a gyerek nincs a felügyeleted alatt. Az, hogy most 2 emelettel lentebb vagy, vagy csak a szomszédban, ebbol a szempontbol mindegy.

2019. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
97%

En nem hagynam ott, de ezek eleg egyeni dolgok. Mi kertesben lakunk, pont masfel eves a lanyom, ki szoktam menni hosszabb idore a kertbe ha alszik, de csak ugy ha bekapcsolom a babaort. Persze ha csak a szemettel megyek ki vagy enni adok az allatoknak zuhanyzas wc stb, oda nem viszem.

Ettol fuggetlenul semmi kozod az eletehez mindenki azt csinal a gyerekevel amit akar, ne h mar szolj a gyamugynek vagy akar a vedononek barkinek. Az oviban vagyunk? Az az anyuka hidd el h nem a gyereke vesztet akarja azert mert kiult a levegore. Es megbizonyosodtal arrol h babaor se volt nala? A mienk 1km tavolsagig is erzekeli ha csak megfordul a gyerek.

2019. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
83%
A gyerek annyi idő alatt is kieshet a kiságyból, amíg az anyuka elmegy wc-re, és te ilyen indokkal feljelentenéd?
2019. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
29%
23as konnyen lehet igy letezni van apja a gyereknek es ki tudja dobni o is vagy en mikor hazaert. Vagy en a gyerekkel egyutt.... Nem mindenki ugy csinalja ahogy te
2019. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyerekemet nem hagynám ott. De mást biztos, hogy nem jelentenék fel ilyen baromsággal. Ha ilyen fogékony vagy, menj el rendőrnek.
2019. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!