Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagynátok egyedül a lakásba...

Ti hagynátok egyedül a lakásban a másfél éves, ha alszik?

Figyelt kérdés

Jöttem haza a munkából és egy ismerős hölgy kinn ült a padon és beszélgetett, kérdeztem tőle merre van a babája, mire közölte, hogy fenn alszik. (panel lakás, második emelet)


Szerintem nem kéne csak így egyedül hagyni, akkor sem ha alszik, de ő csak annyit mondott, hogy nyitva van az a lakja, és rácsos kiságyba van, amiből nem tud kijönni egyedül, meg hallja ha felébredt.


Mi van, ha késik az ágyből? Vagy tűz üt ki?


Szóljak a gyámügynek?


2019. szept. 12. 11:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
68%

Simán bébiőrrel otthagyom...


Hallom, ha felkel a vevőn


/ kertes ház.. Szomszédba léptem már át így/

2019. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
16%
Ha a lakásban lesz az ember rosszul, előbb utóbb a párja talál ra. Ha ah utcán, akkor egy vadidegen az esélyes. Tegyük fel hogy eszméletlen: honnan tudjak, higy van gyereke és az a gyerek egyedül van a lakásban?
2019. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez simán belefér. Ha pl. a boltban, edzőteremben találkoztál volna vele, míg a pici aludt, az más. De ott ült az ablak alatt, ami bukóra volt nyitva, hallja, ha felébred. Ti amúgy amíg a gyerek alszik, addig mellette vagytok a szobában? Mert ez semmivel se másabb, mint kimenni a kertbe, konyhába főzni, fürdőszobába fürödni, amíg a gyerek alszik. Kb. ugyanannyi idő meghallani, hogy ébren van és bemenni hozzá. Lányom 3 éves koráig simán aludt 2-3 órát is délután. Meg is őrültem volna, ha addig hangtalanul a szobájában kellett volna lennem. Én is voltam kint a kertben, bent is tettem a dolgom. Jöttetek a kimászással. Egyrészt csak tudja az anyja, hogy ki tud-e mászni, ismeri a gyerekét. Másrészt, ha a másik szobában van az anyja, akkor is kimászhat, tehát ugyanott vagyunk. A gyámügy nem fog ezzel semmit se csinálni.
2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
16%
Hát egy két ember érdekesen reagál... Szerintem nem öszehasonlítandó a panel 2.emelete és a kertes ház kertje. Oké a babyőr, de ha rosszul lesz a gyerek, mondjuk el kezd öklendezni, vagy bármi egyéb... Rendben, hogy ne legyünk paramamik, de azért egy alapvető felelősség legyen már. Nem hagyom a lakásban egyedül és pont. Ez alap.
2019. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
91%

"Ha a lakásban lesz az ember rosszul, előbb utóbb a párja talál ra. Ha ah utcán, akkor egy vadidegen az esélyes. Tegyük fel hogy eszméletlen: honnan tudjak, higy van gyereke és az a gyerek egyedül van a lakásban?"


1. az idegen rámtalál, mentőt hív, ellátnak, magamhoz térítenek, értesítik a rokonokat, de kb. erre sincs szükség, mert az egész lépcsőház ott fog lógni az ablakban és rögtön tudják, hogy úristen a gyerek! Ne felejtsd el, hogy nem a tescoba ment bevásárolni, hanem a ház előtt volt, ha nem tegnap költözött oda, akkor ismerik,tudják, hogy gyereke van, sőt 100% hogy akivel beszélget az is tudja, és legalább 2 emberrel találkozott lejövet vagy ültében, akiknek elmondta, hogy a gyerek alszik


2. otthon leszek rosszul délelőtt tízkor és a férjem munka után még boltba is bemegy, így este hatig meg se talál senki. Király!

2019. szept. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
21%

"és rögtön tudják, hogy úristen a gyerek!"


Honnan tudjak? Csak mert épeszű szülő nem hagyja a gyereket, pláne iylen kicsit egyedül,mfeluyhelet nélkül a lakásban. Nekem pl eszembe nem jutna, hogy a szomszédom olyan agyatlan idióta, hogy a gyereket ott hagyja vsak azért, higy egy kicsit pletykazhasson, így bizony csak a mentőt hívnám, azt gondolva, hiyg a gyerek a nagyszulonel/baratoknal/akárhol máshol van, de nem egyedül a lakásban.

2019. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
12%

Hiába. A gyámügy leszrja ha valaki felszínes és rossz szülő.

Hagyja félni a gyereket felébredés után amíg be nem ér. Az ő sorsuk.....

2019. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
100%

Red Vixen, kérlek mondd, hogy férfi vagy, és közöd nincs gyerekekhez... Ezzel a felfogással.


Amúgy mi ez a jelentgetés, hol vagyunk mi, a kommunizmusban? Kérdező, miért nem vele beszélsz inkább, ahelyett, hogy jelentgetnéd összevissz?

2019. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!