Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert uvolt minden delutan a...

Miert uvolt minden delutan a gyerek?

Figyelt kérdés
Eloszor csak 18 orakor kezdte, de vegul eljutottunk oda, hogy 13 orakor a deles eves utan kezdi. Van, hogy sikerul visszaaltatni, van hogy nem. Ma pl a deles eves utan fel haromkor megetettem pluszban, hogy abbahagyja, es elaludjon. Most meg itt ulok es rettegek felkelteni a negy orasra (igen, mar ot ora van), mert ha felkel, akkor semmit nem lehet tole csinalni, es hallgatni is kell a vergodeset. 6 hetes.
2019. szept. 27. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Lehet fejlődési ugrása van. Ez 6 hetesen van. Mit eszik a Baba?
2019. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát fájhat a pocakja, fejlődési ugrása is lehet. Egy kisbaba amúgy nem eszik s alszik, ahogy a mesében. Szeretgetni, óvni, védeni kell, reagálni a sírásra. Ő még nem beszél, nem mondja hogy mi baj. Ez az egyetlen kommunikációs forrása. A sírás. És egy egészséges babát, aki időre született nem kell költeni. Eszik mikor kér. Ha fél óránként, ha 3 óránként. Persze ha anyatejes. A tápszeres babáknál ha jól emlékszem, minimum 2 órának kell eltelnie (ezt nem tudom) tornaztasd a labacskait, hordozd lajharpozban a karodban. Kösd szövött, vagy rugalmas kendőbe magadra. Nem atomfozika. Fárasztó az első három hónap, míg hozzászokunk. De megéri. Utána a többi sem séta de akkor már szerintem mi is alkalmazkodóbbak vagyunk.
2019. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tapszeres, koraszulott.

A kendon kivul mindent kiprobalok delutanonkent, es nincs hatasa. Kendobe nem merem tenni, mert kalimpal, es biztos nem lenne neki jo.

2019. szept. 27. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is tapszeres koraszulott babam van. Mikor hazahoztuk ugyanez volt, 18 orakor rakezdett es orditott. Aztan egyre korabban... nekunk a koratapszert kellett levaltani az volt a baj, nem szerette.. pedig az elejen meg egesz jol megette de egy ido utan nem. Plussz probald meg elobb etetni, lehet h ehes maradt
2019. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet tőle semmit csinálni és hallgatni kell a vergődését????????-ugye ezt te sem gondoltad komolyan.


Vedd fel, ringasd, etesd, itasd, válts tápszert, próbálj másik pelust, fázik melege van, vidd el orvoshoz

2019. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Hogy lehet ilyet írni hogy "hallgatni kell a vergődését"???

Nekem is hasfájós babám volt, nem mondom egyszer-egyszer én is agyvérzést kaptam, de könyörgöm csórinak fáj valamije... Hogy tudsz így nyilatkozni róla???? agyam eldobom komolyan

2019. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam is kiverte a biztosítékot... Hallgatni a vergődését.... 6 hetes!!!
2019. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miert, az micsoda, ha oktalanul uvolt, es kapalozik? Akarmennyire is nem tetszik a kifejezes, attol en meg szenvedek. Most pl kimaradt a delutani, helyette orak ota csinalja igy hajnalban. A legtobbszor vele sirok, de ez ne tantoritson el senkit a bunkozastol!
2019. szept. 29. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te szenvedsz, de az a 6 hetes baba is. Oktalanul nem üvölt órákig!!!

Bár lehet csak egy megnyugtató, szerető ölelésre vágyna.

2019. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kezemben uvolt, de ne zavarjon. Tulvagyunk evesen, pelenkacseren, probalok cumit adni, szorosabban takaroba csavarni, es semmi. Kezembe van es uvolt. De hat akkor nincs mas megoldas, mint az hogy utal engem. Bezzeg az apjanal megnyugszik, de o estig nincs itthon.
2019. szept. 29. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!