Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kisfiam, és...

3 hónapos a kisfiam, és egyszerűen nem tudok betelni az illatával! Olyan édes, és jó, mindig amikor puszit adok neki egy nagyot szippantok! Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nemrég náthás voltam, és nem éreztem az illatokat, s olyan üresek voltak azok a puszik, mert nem éreztem az illatát, szörnyű volt! :) Függő vagyok!
2010. júl. 16. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig nem éreztem az illatát, olyan volt, mintha megszokta volna az orrom. Szörnyű volt. De ma már újra érzem, és imádom!
2010. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nincs is ennél csodásabb illat a világon!! :)
2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nálunk sokat számított a fürdető. A gyógyszertáriban semmi finom nem volt. Most Nivea Baby-t használunk, és nagyon tuti, kihozza babámból a legjobbat. :) (16:42)
2010. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!!!!
2010. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is szeretem a fürdető illatát, de az reggelre már nem olyan erős, s a 'saját' illata már jobban érezhető, s az valami fantasztikus. olyan mintha szerelmes lennék :D
2010. júl. 16. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel 3,5 hónapos a kicsikém egyfolytába puszilgatom olyan jó illata van mindig belecsókolok a nyakába ő meg mosolyog és összehuzza magát IMÁDOM:))mi gyogyszertári fürdetőt használunk
2010. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én szülsé utáni pár napban imádtam az illatát!olyan volt mint én, olyan mint nem is tudom

éreztem az illatán hoyg belőlem van:)nem lehet megfogalmazni


most már a kék lenort használom a ruhákra és mindenki dícséri a babám illatát, pedig csak a kék lenor:)

2010. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szippantom az illatát. Egyszerűen imádom. Na meg az a puha bőre....meg tudnám zabálni.
2010. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez a legédesebb, legfínomabb illat a világon és a fincsi puha bőrét imádom símogatni meg puszilgatni, és az is olyan jó, amikor nagyokat mosolyog és látom, hogy ő is élvezi! Én is szerelmes vagyok! :-D
2010. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányom már két éves, de velünk alszik. gyakaran szagolgatom éjszaka, pedig gyógyszertári fürdetőt használunk, így a saját illatát érzem. Legszívesebben az orrom elé kötözném a gyereket, így akármikor szagolgathatnám.:-)
2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!