Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg rosszat teszek neki?

Most tényleg rosszat teszek neki?

Figyelt kérdés

6 hetes a kisbabam. Ma egesz nap szakad az eso es fuj a szel, ugyhogy ugy dontottem nem viszem ki babakocsiban setalni. Olvasgattam errol kismamas csoportokban, hogy ki milyen gyakran viszi setalni a babajat.

Kb 95% irta, hogy minden egyes nap. Nem erdekli oket az idojaras, mennek minden nap, akar ejjel is, vagy hajnalban, ha akkor epp nem esik. Most komolyan sz@r vagyok, mert ha olyan az idő, vagy ne adj Isten nincs kedvem kimenni, akkor rosszat teszek neki?


2019. okt. 26. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én még elképzelni sem tudom, hogy éjjel vagy hajnali 4 felé valaki kint tologasson egy egy két hónapos babát csak mert akkor nem esik😂Én ha úgy volt kitettek a teraszra(szelarnyekos és nem esett rá az eső sem) és jókat aludt úgy is.
2019. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár.Kutya baja nem lesz 1-1 bent töltött naptól.
2019. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekeztem minden nap kivinni. Ha néha nem jött össze... Na bumm. Heti minimum 5 nap kiviszem, de eső és a hideg szél nem a barátom. Egyszer ki kellett mennünk a szélbe. Hát jó hogy volt a gyereknek vékony sapi mert a fejem órákig fájt 🙈
2019. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, persze. A neten azt mondasz, amit akarsz.

Nem vagyok a magam ellensége. Ha nem muszáj, a mai napig nem megyek, "pedig" két gyerek van, így már ritkán úszom meg. Viszont amikor az első csecsemő volt, örültem hogy csak rajtam áll. Nagy mínuszban mentünk (ha tiszta idő volt), szélviharban, ködben, szmogban viszont nem. Ugyanakkor totyogó korától ritkán hagytunk ki egy napot is.

2019. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugggyan már...semmi baja nem lesz egy-egy kihagyott naptól, szellőztess ki alaposan, hogy ne az állott levegőt szívjátok és ennyi. Én is igyekszem annyit vinni őket amennyit csak tudom, de néha jön úgy ki nap hogy egyszerűen nem megy. Például múlt hónapban volt egy kisebb balesetem és iszonyatosan fájt a lábam, még a konyhából a nappaliig egy merő szenvedés volt eljutni, esélytelen volt a séta...másnap már lesántikáltam, de többet ültem a padon mint sétáltam. Nagy hidegekben, még hóesésben is megyünk mert az élmény, de szélviharos esőben tuti nem. Finoman szemerkélő eső oké, de a szelet egyik lányom sem szereti.

Szóval nyugi, egyáltalán nem vagy sz@r :)

2019. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici korban nem mindig mentünk ki. Mikor már 3-4 hónapos volt ordított ha nem mentünk ki legalább 5 percre. Télen eszméletlen boldog voltam. Bent jó meleg de addig ordított még fel nem öltöztem meg öltöztettem őt is és nem mentünk ki. Ilyenkor sétáltunk néhány háznyit a szomszéd nénik meg nevettek rajtam hogy milyen morcos vagyok 🤣 Persze mert utálom a hideget. Már előre félek a mostani téltől. Most 1 éves és nyáron nagyon hozzászokott hogy sokat kinn voltunk. Jajj de hosszú lesz a tél 🙈
2019. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan minden szart magadra kell venned? Az, hogy más szélben, fagyban kiviszi, az róla szól, nem rólad. Ki mondta, hogy szar vagy? Senki, csak hergeled magad a netes hülyeségek miatt.
2019. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem mindem nap kivittem eddig, amióta tavasz van, 3-6 órát töltünk kint a januárban született lányommal, de szakadó esőben meg hajnalban biztos nem erőltetem.

A párom 24 órában a dolgozik, a kutya miatt ilyenkor vinnem kell őket esőben is,1-2 ilyen nap volt, de annyira nem élmény.

2019. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap kint vagyunk 1-3 órát. Nagyon szeretünk sétálni. De nagy szélben nem szoktunk kimenni. Engem is átfúj, nemhogy őt. Esőben se megyünk ki. Ha eláll, akkor ők, de nem fogom eláztatni magunkat, ha nem muszáj.

Régen panelban laktunk, pont kiélveztem, hogy a kutyával minden időben ki kell menni 🙂

2019. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én általában kivittem, csak a nagyon nagy mínuszokban, viharban nem. Amikor pici volt magamra kötöttem hordozókendővel felvettem egy nagy meleg kabátot és ha hideg volt behúzódtunk az udvarunk enyhe részére, vagy a garázsba. Nekem is jól esett a friss levegő. Nem voltunk kint hosszú órákat, de délelőtt és délután is egy kicsit kimentünk, aztán ahogy nőtt egyre többet.
2019. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!