Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alhat éjjel 5,5 hós...

Miért alhat éjjel 5,5 hós babám nyugtalanul? Mit tegyek? Nappal sokat alhat?

Figyelt kérdés
Minden étkezés után alszik 0,5-1 órát.
2010. júl. 18. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elmúlt hetekben nem ment a hőmérséklet 5 fok alá. Nálunk a lakásban tegnap estig 30,5 fok volt. Ma már "csak" 27
2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy "csak" ez lehet az oka?
2010. júl. 18. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi idősen kezdtett el nyugtalanul aludni a lányom, pedig előtte végig aludta az éjszakát. Ilyenkor már zavarhatja a foga, a mozgásfejlődése és a nagy meleg is. Nehéz ilyenkor ezt pontosan kitalálni...
2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én kislányom 6.5 hós és már 4.napja nyugtalanul alszik,pedig mindíg átalussza az éjszakát. Szerintem a melegtől van. Nyugodtan hagyd napközben többet aludni,pihenje ki magát,mert csak nyűgös lesz.
2010. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tanult valami új mozgásformát? Nekem a kisfiam több, mint egy hétig rosszul aludt miután elkezdett forogni.

De lehet a meleg és már a foga is!

remélem hamar jobb lesz.

2010. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már forog viszonylag régóta. Kúszni próbálna folyamatosan mostmár, de még nem megy, de ezt is már vagy 2 hete kezdte. Jövőhéten megyünk a dokihoz, megkérem, hogy nézze meg az ínyét, hogy látszik-e esetleg valami már, hogy jön a foga. Melegnek, meleg van nagyon.
2010. júl. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!