Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy birjátok a sok sírást,...

Ti hogy birjátok a sok sírást, visitást?

Figyelt kérdés
Eleg turelmetlen tipus vagyok. Ha elkezd sirni a 4 honapos babam sok ideig es nem hagyja abba akkor nagyon ideges leszek ordibalok vele szinte pedig tudom hogy nem tehet semmirol es miutan lenyugodtam szörnyen érzem magam. Ugy erzem borzalmas szulo vagyok /leszek mert ha most ez van később vajon mi lesz ha dackorszakba lesz stb? Ráadásul anyám is ra tesz egy lapattal mindig kioktatgat meg mindent jobban tud nalam azthiszi es felidegesit iszonyuan, meg egyedul nevelem a lanyom. Kikapcsolodni meg nem szoktam egyáltalán csak annyi hogy egy heten 2x elmegyek boltba. Ti mit tesztek? Hogy kezelitek a dühötöket?
2019. dec. 30. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
airpods pro. Hallom ha sir, de tompítva, és nem nyilalal agyamba.
2019. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!