Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is félt a babája a más...

Másnak is félt a babája a más babáktól? 3 hós az enyém, és ha más baba elrikkantja, sírja magát elkezd iszonyatosan sírni!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

igen ... de megszokja

most már nagy de az autók hangjától meg a fünyirótól és a fükaszától fél...


kb. hat hós korára kinövi nekem akkor nőtte ki amikor már odahúzta magát hozzájuk és megsimizték akkor már nem félt se a hangjuktól se tőlük...

2010. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom soha nem félt más babáktól, egész picin sem. Az erős hangoktól sem igazán, megijedni megijedt mindig is, de szerintem, mivel általában azonnal reagáltam, és mondtam neki, hogy mi volt az, és mosolyogtam, Ő is csak elmosolyogta magát. És ez így van most is. Már 18 hónapos, és nem egy félénk gyerek. Ha gyerekeket, vagy babákat lát, azonnal megy oda, simogatja őket, a nagyobbakkal játszik, és idegen felnőttektől sem fél. Persze, tartózkodóbb olyanokkal, akiket még nem látott, de szinte percek alatt feloldódik, és incselkedik mindenkivel. Pl. a dörgés is érdekes dolog nálunk. Egyszer nagyon megijedt a dörgéstől régebben (talán tavaly nyáron), mikor vihar volt, de az sem végződött végül ordítással, mert gyorsan próbáltam magyarázni, meg mutatni neki, hogy mi volt az. Azóta, ha dörög az ég, jön, és mutatja, mostanában már mondja is, valamint, simán nyitva merem hagyni bukóra ilyen melegekben is a szobaablakát éjjel ha vihar van, mert nem zavarja a dörgés.
2010. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fiamnál érdekes mód már 1éves kora után jöttek elő ilyen "gondok".a szomszédban elég nagyhangú(kiabálós) a kislány,és ilyenkor bizony az én (akkor 15-18)hónapos nagy fiam sírva fakadt.Mostanában,így 21hónaposan egyszerűen sír a fűnyírótól,a traktortól(fűnyírós,pedig ha felül rá semmi baja)a akus behajtóktól....de én ilyent tapasztaltam hasonló korú gyerkőcöknél.talán normális :-)
2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is félt pár hónaposan, már 8 hós és mostanra örül, ha vannak gyerekek körülötte.
2010. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, az orvosnál meg lehet figyelni, hogy amikor az egyik pici baba rákezd, akkor a többi is...átveszik egymástól. :)

majd kkinövi a tied is.

2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!