Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki saját márkás baba dolgoka...

Ciki saját márkás baba dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Ti vesztek rossman, müller, dm stb saját márkás dolgokat? Pl pelenka, tejital, tejpép és ilyesmi dolgokban.
2020. jan. 15. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jobban bevált a babylove mint a pampers és társai
2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Boldog és egészséges lehet a baba x nevű pelenkával is a popóján és ellenkezője a legmárkásabban is...
2020. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Mivel múltkor leanyáztak, és leproliztak privátban, amiért valakinek Iphone helyett olcsóbb/más márkájú telefont ajánlottam, ezért most, tanulva a hibámból, az írom, hogy:


Igen, ciki! A gyermeked a legjobb minőséget és márkát érdemli! Csak luxustermékeket vegyél!

2020. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ahol ciki, de nekem nincsenek sznob ismerőseim.
2020. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerű életed, ha mindig azon agyalsz ki szerint mi a ciki. Pláne gyerekkel. Majd jönnek a játszón a mindent is tudó szupermamik észt osztani, akkor is sutba dobod az elveid? :)
2020. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Mindenből ami bejön. Nekünk a dm pelus nagyon bejött, igaz éjjelre pamperst használunk. Tápszerből milumilt, de nem a márka miatt hanem mert ez jött be, és nem akarok váltani mar csak este kapnak, reggel tejet. Törlőkendőkből ami akciós, sudocrem, vagy pampers. De az is sokszor majdnem annyi mint a saját márkás, ebből csak ezek tetszenek nekem.
2020. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj


Nekem a sok milliárdos barátnőm is Lupilu pelenkàt használ, azonnal ajánlgatta a plusz rossmanós kártyáját, amikor megtudta, hogy babánk lesz.

Ráadásul a bútort sem designer boltban szerezte be, hanem kéz alól!!

/ csak a szintjük miatt a 3 szintes budapesi, panorámás családi háznak nem nevezhető ingatlanjukban lift, úszómedence, szauna ésatöbbi van/


Tehát lehet valaki gazdagon is földhözragadt és Daciaval/ Suzukival is sznob

2020. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális, felnőtt embernek nem mások véleménye számít, hanem a gyereke. Hiába adsz rá liberot, ha minden nap kifolyik belőle a kaki, meg a pisi, mert nem illik a gyerekre, vagy nem bírja az anyagát,és kiütéses lesz.

Lehetsz akármilyen sznob,de ha a gyereknek a saját márkás pelus válik be, akkor azt kell ráadni.

2020. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!