Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szandekosan keruli a tekintete...

Szandekosan keruli a tekintetemet?

Figyelt kérdés

Csomoszor van mostanaban olyan, hogy mondjuk beleultetem az etetoszekbe es nez valamerre, kozel megyek hozza szembe vele es nem nez ram. Odadugom a fejem a nezoterebe es akkor se nez ram sot elforditja a fejet. Rendesen keruli a tekintetemet. Ez miert lehet? Reggel is ezt erzem. Felebred, kicsit hagyom dumalni, bemegyek felkapcsolom a villanyt rammosolyog es annyi onnantol nem nez ram egyszeruen. Minden mast megvizslat de ram nem hajlando nezni. Ez nornalis??

7 honapos egyebkent



2020. jan. 26. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sok más dolo9g van, ami érdekli ebben a korban. Akár a fal színe, árnyék a falon stb.
2020. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, annyi minden érdekli rajtad kivül. Plusz a babák nem szeretik ha az arcukba másznak. Ez mèg nagyon sokat fog változni.

Az én gyerekem ennyi idősen kezdett mászni, kb semmit nem foglalkozott velünk. Néha eszembe is jutott hogy csak nem lesz ebbôl baj :) de most (10-11 hónaposan) annyira figyelmes, kommunikativ hogy eszembe se jutna, hogy volt ilyen. Sokat változnak időröl időre, légy vele türelmes és hagyd felfedezni!

2020. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, szándékosan 👏
2020. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pelenkázás közben râ szokott nézni? Korábban, pár hónaposan is tapasztaltál ilyet?
2020. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rád*
2020. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pelusozas kozben szokott ram nezni igen

Regebben nem volt ilyen ha jol emlekszem bar akkor nm is figyeltem erre annyira talan pont azert mert nem volt gond

2020. jan. 28. 06:48
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 voltam. Azért kérdeztem, mert ha egyáltalán nem néz rád, érdemes lett volna egy szemvizsgálat, hátha a látásával van baj, de akkor így szerintem szimplán minden más érdekesebb :)
2020. jan. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!