Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén, más is utál gyereket...

Őszintén, más is utál gyereket sétáltatni? Mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés
Még csak két és fél hónapos az első babám, de már ksit utálom ezt a sétálósdit. Egyedül róvom a szürke utcákat, sokszor emberrel sem találkozom, mert agglomerációban élünk. Kimegyek majdnem minden nap, mert kell a babának de alig várom, hogy végre hazaérhessünk. Szürke, esős szeles idő, tavasszal jobb lesz gondolom. Ti mivel kötöttétek le magatokat ilyen séták alkalmával?
2020. febr. 3. 17:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem sétalgattam csak úgy a gyerekkel. Kiraktam a kertbe babakocsiban, ott aludt...

Soha nem voltam híve ennek a céltalan sérálgatásnak, csinálja, akinek 7 anyja van...

2020. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Én már a gyerekvállalás előtt rengeteget sétáltam egyedül is, imádtam és most is. Sokszor fotózok, vagy csak egyszerűen élvezem a kintlétet.
2020. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Én imádok vele céltalanul sétálni. Kezdetben utálta a babakocsit és kb ha nem autóval mentünk, be voltam zárva a lakásba. Végre megszerette így egész nap tudnék vele menni, bár sose voltam egy otthonűlős típus. Aglomerációban lakunk, nekünk inkább a környék domborzati viszonya ami problémás.
2020. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Már gyerek előtt is imádtam csak úgy menni. Mondjuk két kutyánk van. Most a két kutya plusz babakocsi egyedül minden csak nem unalmas
2020. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen ez a felgyorsult világ, az ember el sem tudja képzelni mit csináljon magával egy óràt sétàlgatàs közben :) gondold végig a napodat, céljaidat, meditálj, relaxálj, nem kell mindig valamit “csinálni”.
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Amugy tempos setaval

Is lehet filmet nezni kozben, volt h 3 orat gyalogoltam igy vele, es nem lassan. Ezen kivul lementbeol minden extra kilo. Imadok setalni, gyalogolni, menni, futni, sportolni. A jóbaratokos voltam.

2020. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%
Én imádtam sétálni vele, céltalanul róni az utakat, bámészkodni, bambulni, nem gondolni semmire. Csak mentem, ő közbe jókat aludt. Sajnálom, hogy már nincs ez a céltalan babakocsizás. Nem vagyunk egyformák.
2020. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

En kobkretan nem tudom kivinni a babam, annyira sir kendoben is, kocsiban is. Orulnek, ha picit ki tudnek mozdulni.


Halgass zenet, podcast-ot, hangoskonyvet :)

2020. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ikreim vannak, és őszintén örültem, hogy csend van körülöttem. Aztán zenét hallgattam, amikor már nem zsongott a fejem.
2020. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon szerettem babakocsizni. Az első fiammal nem tehettem (16 hónaposan fogadtuk örökbe), vele sétáltunk babakocsi nélkül. A második 9 hónaposan került hozzánk. Nagyon hamar elrepült az a 4 hónap, míg tologathattam. Ahogy megtanult járni, nem ült be a kocsiba.

Aztán most végre megint babakocsizhatok, mint nevelőszülő. Ugyan nem ikrekkel, de ikerbabakocsival (1 hónap van a 2 baba közt).

Nem tudom, hogy ők vagy én élvezem jobban.

2020. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!