Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig tudott szoptatni?

Ki meddig tudott szoptatni?

Figyelt kérdés
Legalább 6 hónapig szeretnék szoptatni , de ez nehezebb mint gondoltam . Hamar éhes lesz .
2020. febr. 17. 06:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Hat nagyon ugyesek vagytok itt mind,nekem az elsovel 8 hetig ment,utana elfogyott,a masodikkal egy hetig kinlodtam,durva orrszondazas miatt bexagadt a nyalkahatyaja,szopas kozben nem kapott levegot,fulladozott,cumisuvegbol szerencsere tudott enni,mert azt maskell kell szivni,mellszivoval 4-5 ml jott le 1 ora fejes utan,igy elengedtem a dolgot. :( Vedono,h.o.tanacsara.is,hogy ne legyek idegbajos. Az elso 1 honap fontos csak,azt olvastam,addigra atmegy minden ami kell.
2020. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

13 hónapos korában kb 1 hét alatt leválasztotta saját magát és soha többet nem is kérte. Vagyis bő 2 évesen 1x bepróbálkozott, nem tudom, hogyan jutott eszébe :o


3 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, már a kórházban kapott cumit, és ott kapott üvegből tápszert is. Egyik sem zavart sbe semennyire.

2020. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindhármat kb 1 évig. Utána olyan szépen ettek rendes ételt, hogy nem volt szükségük másra, nem kértek cicit. Tápszert sosem kaptak, pedig az elején nekem is kevés tej volt, fogytak is, de ha annyit rakod mellre amennyit szeretné, akkor csinál magának tejet, ez így van kitalálva.
2020. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

19 hónapos, én 39+2 hetes kismama

Még szoptatom napi 1-2 alkalommal


/elején volt, hogy 40-50 percenként is kérte..../

2020. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!