Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett milyen szakmát...

Baba mellett milyen szakmát érdemes megszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy látom itt majdnem mindenki félmilliós csedet kap, többet keres, mint a férje, stb. Kérlek válaszoljatok, én is szeretnék olyan gazdag lenni, mint ti! Jelenleg a gyedem csak 160ezer ft, de nem gyerekbarát a munkahelyem, szóval oda nem tudok majd visszamenni.
2020. febr. 19. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy könyvelő lehess, annak van bemeneti követelménye:

- Középfokú iskolai végzettség és szakirányú szakmai képesítés vagy

-Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (oklevél, vagy az oklevél kibocsátásának feltételeként letett záróvizsga) vagy

Felsőfokú iskolai végzettség (oklevél, vagy az oklevél kibocsátásának feltételeként letett záróvizsga) és két év pénzügyi, számviteli területen szerzett (igazolt) gyakorlat vagy

-pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzésben szerzett szakképzettség


Ezek valamelyikének megléte nélkül nem fog menni. Meg lehet csinálni távoktatásos képzésben, a múltkor néztem én is, kb 350.000 mindennel együtt. Megpróbálhatod még a bér és TB ügyintézőit is. Ismerek olyan nőt, aki otthon számfejt vállalkozásoknak. ( nem.mindenhol vállalja a könyvelő a számfejtést)


Sok sikert!

2020. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De amúgy egy időben weblapokat akartam készíteni, neki is ugrottam tanulni, aztán jött a gyerek és abbamaradt. Én nagyon élveztem, és kereslet is van rá. Tuti jól lehetne vele keresni, saját vállalkozásban mindenképp. (Előző voltam.)
2020. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!