Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ha kihagyja a...

Mit tehetek ha kihagyja a mászást?

Figyelt kérdés
Próbálgatta de 2-3 mozdulat után inkább lehasal és kuszik. Most pedig már felhúzta magát és felállt. Próbálom hogy nem hagyom neki, de akkor nagyon elkezd sírni. A védőnő szerint ettől még fog mászni. Na de mit tegyek ha mégse?
2020. ápr. 12. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Az én fiam 7 honaposan már felállt, de csak most, 10 honaposan kezdett el mászni. Ez is teljesen normális, ne aggódj!:)
2020. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is a netflixesre gondoltam ☺️
2020. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is hasonlóan csinálta. Először kúszott, majd megtanult 1-2 ütemet mászni, de aztán inkább lehasalt, és 90%-ban továbbra is kúszva haladt. Utána megtanult felállni. De a mászást ez végül nem befolyásolta, egyre többet mászott, egyre kevesebbet kúszott, és végül teljesen áttért a mászásra. Nem zavart be, hogy közben fel is állt.

Most 12 hónapos, 4 hónapja tud felállni, 3 hónapja a bútorok mellett is szépen lépked, de mellette mászik is nagyon sokat (még nem jár).

Szóval szerintem igaza van a védőnőnek, egyelőre ne aggódj.

2020. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már elkezdett lépkedni a bútorok mellett.😅

Jó az a sorozat amúgy 😁

2020. ápr. 14. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!