Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg nélkül is lehet...

Cumisüveg nélkül is lehet boldogulni?

Figyelt kérdés

Ha valaki csak szoptatással eteti a babáját, akkor nincs szükség cumisüvegre.

Fel elves korban pedig már lehet kanalazva etetni a gyereket?

A szájba való cumi se lètszükseglet.


Csak azoktól kérdezem akik kizárólag szoptattak

Nyilván tápszeres gyereknél ez kivitelezhetetlen



2020. jún. 24. 13:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem egyszer nekem is lesz gyerekem. :)

Mindig a is érdekelt ez a tèma. Itt a környezetemben cumis üveges, a cumihoz erősen ragaszkodó babákat láttam eddig.

2020. jún. 25. 11:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki szoptat, mennyire figyel a saját folyadèk bevitelre? Vagy ösztönösen jön az,hogy sok vizet kell inni. Vagy picit erőltetni kell még jobban a folyadèkbevitelt?
2020. jún. 25. 11:59
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

10-es vagyok.

Sokan indulnak úgy neki, hogy nem lesz cumi. Sok ilyen van a környezetemben. Aztán otthon rájönnek, hogy egy újszülött ébren nagyjából folyamatosan sír. Sokszor nem nyújt semmi vigaszt csak a cici vagy a hordozás. És akkor jön az, hogy ők nem akarnak éjjel-nappal szoptatni, kimerülnek, jön a cumi.

Közvetlen ismerőseim között, akik velem majdnem egyszerre szültek, kivétel nélkül mind hasonló okból kapott cumit gyakorlatilag az első héten. Tény, hogy úgy könnyebb a babával, és anélkül nagggyon kemény meló, de én örülök, hogy nem engem, és nem adtam cumit.


Folyadékot úgyis érezni fogod. Én az első hetekben napi 3-4 liter vizet simán megittam. Olyan szinten vagy szomjas szoptatás közben, hogy úgy érzed, azonnal meghalsz, ha nem ihatsz :D Akkor is ha előtte lenyomtál fél litert. Nekem nem volt megerőltető, annyira kellett folyton a víz.

2020. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!