Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mit gondoltok...

Anyukák! Ti mit gondoltok erről? Van aki így csinálja mint én?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményetekre,mert mindenki azt mondja rosszul csinálom a dolgokat,pedig nekünk ez így bevállt. De hogy ez így nem jó,meg majd meglátom,hogy nem lesz tőle életem,meg az oviba se fog senkit érdekelni ha sír,elkényeztetem,neki lesz rosszabb stb. Szóval:

Hordozom csatos hordozóban,mert hasfájós volt 3 hónapos koráig és a védőnő javasolta kipróbálásra. Megszokta és azóta is így közlekedünk mindenhova.

Igény szerint szoptatom,soha nem néztem ennek utána,ezt ösztönösen így csinálom. Sírsz,nem nyugszol semmire akkor cici.

És végül velem alszik. Azért mert 1 hónapos korábban annyira kivoltam már merülve,hogy odavettem magam mellé. És láss csodát aludtunk. Ezért ez is így maradt.

7hónapos most a fiam,nyugodt,kiegyensúlyozott. Igaz ami igaz,rám van gyógyulva. Etetőszék,pihenőszék utálja. Nincs el egyedül. Erre mondja mindenki,hogy ez gáz. Bocsi hosszú voltam. De kiváncsi lennék más is csinálja-e ezt így ahogy én? Mert én már el se mondom senkinek,hogy mi hogy vagyunk,mert kapom az oltást. Igen alszik a kiságyában,persze csak 4óránként cicizik,ilyeneket válaszolok.



2020. jún. 27. 17:16
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy nappal kétszer alszik. Vagy a hordozóban rajtam vagy cicin a karomba. Na ez kiverte a biztosítékot a baba klubba. Oda járunk és ott az anyukák ellátnak tanácsokkal. De teljes ellentét.
2020. jún. 27. 17:21
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, úgy csináld, ahogy Te jónak látod. Bízz magadban, jó anya vagy.
2020. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

A hordozóban nem látok semmi rosszat, ha mindkettőtöknek kényelmes.

A mindig cicire rakom, ha sír, az szerintem se jó. Én is sok ilyet láttam, nem lett jó vége. Ebből lett az 5 éves korában is még cicizik :D

A vele alszom se jó szerintem se. Ebből lesz, hogy anyuka a gyerekkel, apuka meg ki tudja hol és kivel.

2020. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Ez a kötődő nevelès, szuperül csinàlod!

Majd megerik arra, hogy nèlküled legyen.

2020. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem lenne jó, hogy semmi magánszferam nincs, egész nap cipelek, etetek, az ágyban se tudok nyugodtan megfordulni stb. En ezeket amiket te csinálsz, ki se próbáltam, mert nem akarnam úgyse hosszú távon csinálni, ezért nem lett volna értelme hogy bármelyikkel próbáljam megnyugtatni.


De ha nektek a ferjeddel is jó így, akkor szerintem mindegy ki mit csinál, mindannyian mások vagyunk, ahány ház annyi szokás.

2020. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt így biztosan nem csinálnám, de ha neked jó az, hogy folyamatosan rajtad lóg, aludni se lehet lerakni, akkor csináld így, károsnak nem gondolom.
2020. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked jó, csináld így. Boldog anya, boldog baba. Nekem viszont ez már túlzás. Én a férjemmel szeretek aludni, nem a gyerekkel. A családban, ahol velük aludt a gyerek, még mindig nem alszik egyedül, 5, 5 éves.. Egyrészt kényelmetlen, másrészt a házaséletet le lehet húzni a wc-n... És most jöhetnek a lesajnáló kommentek, h szar nekem, hogy csak az ágyban, a hálóban tudom elképzelni a szexet.. Lehet én vagyok túl rugalmatlan, de nehezen képzelem el a szitut, hogy letedzik a gyereket aludni aztán kiosonnak dugni a nappaliba/fürdőbe🙄. Én utálnám azt is, hogy folyton rajtam lóg a gyerek. Mindegy, ezt neked és a férjednek kell eldönteni, hogy jó e ez így. Csak ne felejtsd el, hogy feleség is vagy.
2020. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos ebben a kérdésben nem neked van igazad. Az együtt alvás nem csak neked lesz rossz hanem a gyereknek is amikor idősebb korában kell majd leszoktatni róla és óriási trauma lesz neki. Előbb-utóbb önállóságra kell szoktatni, rá kell nevelni, hogy a nap nagy részét nem veled tölti. És ez minél később következik be, minél többet van babusgatva annál nagyobb trauma lesz neki. Sajnos ez nem a "ha neked jó akkor csináld így" kategória mert ezt a gyerek fogja megszívni még nálad is jobban. Ez nem igazán vélemény kérdése hanem gyermekpszichológiai tények.
2020. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel az a baj ,hogy a gyereknek ezzel nem kedvezel. Ez később fog kijönni , de nagyon megfogsz azzal szenvedi ,hogy nélküled szocializaoldjon. Nem túl egészséges dolog szerintem. Illetve Neked sincs egy nyugodt perced , és azzal ,hogy valakiből anya lett..feleségnek is megkell maradni.
2020. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 khniki ***** válasza:
66%
Én mindennek a szöges ellenkezőjét csináltam, mint te. Ettől függetlenül hogy valóban ártalmas-e a módszered, az csak utólag fog kiderülni. Lehet, hogy 1 évesen magától kikéredzkedik az ágyatokból, vagy eltolja magától a cicit. De az is lehet, hogy vért izzadva próbálod majd 3 évesen mindezekről leszoktatni. Nem lehet előre tudni.
2020. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!