Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alvó babák anyukák! A...

Hason alvó babák anyukák! A ti babátok is szokott úgy aludni, hogy az orrát támasztja le? Nem csak "elakad", direkt csinálja.

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy kap így levegőt, néha már rosszul vagyok tőle. Nem alszik el sehogy máshogy, már a kórházban is csak hason tudtam letenni. 7 hetes, gyönyörűen forgatja és emeli a fejét. Légzésfigyelővel alszik, de éjszaka milliószor ránézek és elfordítom a fejét oldalra. Ő persze egy perc múlva már megint úgy van. Aggódjak, vagy hagyjam? Nagyon nem érzem így biztonságban a gyereket, de láthatólag neki nagyon kényelmes. Szerintetek?
2019. júl. 2. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem a második is igy alszik és az első is így aludt. Kap levegőt, ne parázz.
2019. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, mindig oldalra fordította a fejét mind a 4 már a kórházban is.
2019. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!