Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges/kell légzésfigyelő,...

Szükséges/kell légzésfigyelő, ha mellettünk van a kiságy?

Figyelt kérdés
Én hülyeségnek tartom, de a férjem ragaszkodik hozzá.

2020. júl. 5. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk éjszakára babaöbölben alszik a lányom, ott nincs légzésfigyelő, viszont napközben a kiságyba rakom, ott nem vagyok mellette folyamatosan, sokszor ki is megyek a szobából és teszek-veszek a konyhában, nappaliban, így oda igenis szerintem hasznos cucc. Te ugye abból indulsz ki, hogy éjszaka úgyis ott van tőled 20 centire, észreveszed, ha valami történik, de az elkövetkező hónapokban simán lehet, hogy azért fog ő ott aludni nélküled is, úgy meg azért szerintem van létjogosultsága a légzésfigyelőnek. Nem beszélve arról, hogy a férjed is megnyugtatná, ami engem már önmagában meggyőzne.
2020. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom, ha egy ilyen dolgot feleslegesnek és hülyeségnek tartasz...
2020. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk nincs. Kikértem a védőnő tanácsát. Ő is azt mondta, hogy időre született, egészséges, normál súlyú gyereknél nem indokolt. 10 hónapos. Semmi nem volt belőle, hogy nem vettünk
2020. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha lett volna, akkor meg vállalja érte a felelősséget? Nyilván nem...
2020. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

2#

Valóban nem kellett...

60 éve anyukám bátyja meg is halt 2 hetesen...

2020. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk olyan van amit később bébiőrként is lehet használni. Nem nagy a ház, de szerintem hasznos így 2in1, mert napközben sem vagyok és nem is leszek minden percben mellette.
2020. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem alap. Hiàba alszik melletted, a légzèsleàllàs csendben történik, nem veszed észre. Nem ezen spórolnék.
2020. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk közvetlenül az ágy mellett van a kiságy, mégis vettünk. A védőnő ajánlotta, mert a körzetében már volt bölcső halál. Engem megnyugtatott, hogy volt, nem éreztem pénzkidobásnak. Amúgy használtan lehet jó áron hozzá jutni, mi is így vettük és tökéletesen működik.
2020. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
A légzsák meg a biztonsági öv is addig felesleges, amíg nincs rá szükség. 35 éve a szüleim összetették volna a két kezüket, ha lett volna. Az öcsém 3 hónaposan halt meg bölcsőhalálban...
2020. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%

Én utálom, de van, férjem ellene van, de nem szólt semmit, hogy vettem.


Miért utálom? Mert hamis biztonságérzetet ad. Ha az van megírva, hogy menni kell, lehetek én akár aneszteziológus is, nem fogom tudni újjáéleszteni. Persze, rögtön kihívhatom a mentőket, amint észlelem a bajt, de az már úgyse segít.

Azt meg semmi se bizonyítja hogy a csipogásra vettek levegőt a babák, lehet csak éppen legzeskimaradasa volt, ami kisbabáknál természetes, és vett volna amúgy is levegőt.


Egyik ismerősöm nem vett, mert ő külföldi, és ott csak indokolt esetben szokás venni, egyik barátjának sincs. Itt ha valaki nem vesz, bűntudatot keltenek az emberben, hogy nem tettek meg mindent, holott szinte semmi se múlik a legzesfigyelon, mert semmit se ér, ha nem lehet újraéleszteni.

2020. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!