Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mertètek kikapcsolni a...

Mikor mertètek kikapcsolni a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam,vezeték nélküli egylapos Angelcare van,sokat riaszt,mert a baba lemàszik róla. Hajnal ötkor felveri a hàzat. Persze mindig a kisàgy fejtàmlàjànàl vagy a matrac aljàn alszik a baba vagy fent is van. Fèrjem szerint veszélyeztetem a baba életèt,ha kiveszem alóla,de nekem kell èjjel többször kiugrani az àgyból,ha jelez,az amúgy is rosszul alvó gyerekhez. Nem tudom,hogy mit csinàljak ...
2020. aug. 1. 06:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
1 éves korig használni fogom. Hívtak már ki 1 éveshez mentot légzéskimaradás miatt...
2020. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
1 eves korig hasznalnam alapesetben de mivel koraszulott a gyerekem ezert 2 evig
2020. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem veszélyezteted az életét, mert kikapcsolsz egy szenzort, ami a mozgást figyeli. Ha a baba a veszélyeztetett csoportba tartozna (koraszülött, dohányoztok, egyéb betegsége van) akkor nem venném ki alóla. Rakd az érzékelő lapot feljebb, ahová elmászik. Az érzékenységet is lehet állítani, hogy ne riasszon tévesen.

Amúgy a kérdésedre válaszolva - elsőnél velünk aludt, másodiknál 3 hónap, harmadiknál 2 hónap.

2020. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Feljebb raktam,de ma is lent ebredt,a matrac legaljan. Banom,hogy egylaposat vettem,de most mar nem vennek ket lapsat. Ferjem e-cigizik,de csak az erkelyen,az rizikonak szamit?
2020. aug. 1. 07:28
 5/21 A kérdező kommentje:
Mar a maxon van az erzekelo,3 fokozat van csak.
2020. aug. 1. 07:29
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Mért nem kel hozzá a férjed ha annyira fontos neki hogy mindenáron (a te elki épséged árán is) be legyen kapcsolva?
2020. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen cseréltük le a rácsos ágyát leesésgátlós ágyra. Az már nagyon nagy volt egy egylapos légzésfigyelőnek így oda már nem raktuk. Egyébként 2 éves koráig terveztem használni mert addig elvileg lehet baj. Neten elég olcsón hozzá lehet hozzájutni 2 lapos légzésfigyelőhöz ,azt vennék a helyetekben,ezt meg eladnám.
2020. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk BabyControl van, és az bővíthető, így amikor elkezdett mászni vettem még két lapot, most teljesen ki van rakva a kiságy. Én legszívesebben a férjem alá is raknék, tehát ötletem sincs, hogy mikor merem majd kivenni alóla, most öt hónapos, egy éves korig tuti fogjuk használni. Most reggel elfelejtettem visszakapcsolni neki, nem volt baj szerencsére :D
2020. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Élesen riasztott, tévesen nem

3 laposlégzésfigyelôm van


18 hónapos koràig használtam, addig javasolta a gyerekorvos, ekkor már egyedül kijött a kiságyból.


/ nálunk családi anamnézisben szerepel bölcsőhalál/

2020. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Koraszülött ikreknél sokáig használtam, úgy emlékszem, vagy másfél hónapos korukig. (egyszer nagyon jól is jött!)


Egészséges, időre jött kistesónál nem volt esély használni - folyton szopni akart, sokszor velem is aludt. - de érte aggódtam a legkevésbé.

2020. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!