Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babám rengeteget...

6hónapos babám rengeteget hány. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tápszeres baba már eszik krém túrót ,gyümölcsöt, tejpépet, áztatott babapiskótát.

Naponta kb 4-5x hány de akkor szinte mindent és nem a babáktól megszokott bukás SZERINTEM.

Sokat forgolodik hasra azis baj lehet, naponta kb 2x 20percet alszik szóval az altatás nem jó tipp hogy pihenjen. Valaki tudna adni valami tanácsot hogy segíthessek rajta?


2020. aug. 2. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, nem kell okosnak lenni. Vedonod nincs? Interneted van. Tele van mit ehet a gyerek x honaposan cikkekkel.
2020. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Anyosod jo buta tejtermeket nem szabad ennyi idosen enni. Babapiskota se a legjobb valasztas, cukros tojasos. Holnap mindenkepp keresd fel a haziorvos!!!!
2020. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Ne ettesétek már a trollt!
2020. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%

Most rengetegen mondják azt hogy minden allergén minél előbb kell adni a gyereknek. Így számomra ez annyira nem meglepő.

Nem lehet hogy tejallergiás? Az egy éves lányom az és ő hány ha tejes kaját kap. Érdemes lenne dokival beszélni.

2020. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Tejterméket mint túrót sajtot ilyen korban lehet kezdeni. Persze ha valaki előbb is kezdte a ht. 2.5 éves a kisebbikem, nálunk már így szerepelt az akkori aktuális - mindig változó - ht táblázat.

Ellenben áztatott cukros baba piskótát én sem adnék neki. A krémtúró is jó édes. A napi 2x 20 perc kevés - persze minden baba más.


Mióta bukik? Akkor is bukik ha nem adsz tejterméket?

Ha csak akkor bukik akkor valószínűleg nem bírja.

Ha bármitől bukik nem eteted túl?

A másik verzió a gyenge gyomorszáj. - reflux.

2020. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem az az új javaslat, hogy minél előbb, hanem hogy ha nincs allergiás a családban akkor minden mehet már 1 éves kor előtt. Szépen, fokozatosan, odafigyelve. Ez még mindig nem azt jelenti, hogy a 6 hósnak már tejtermék kell. Pláne nem cukros 💩ok
2020. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
#15! 2,5 és 1,5 évesek a gyerekeim, 8 hónapos kor előtt nem szabad tejterméket adni. Tojás még később jön.
2020. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%

Kiskanál kommandó! (Sok védőnő ezt adja)

Keményre főtt tojást már a legelejétől írja. Mogyorót pépesítve szintén az elejétől. Glutént is szinte azonnal de fokozatosan.

Én kicsit tartok ezektől a hozzátáplálási táblázatoktól. Mindegyik mást mond és kb évente újat találnak ki.

Érdemes odafigyelni, és nagyon fontos a fokozatosság.


14-es voltam (Miért lettem lepontozva, csak tényeket írtam!!???)

2020. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

18!

Köszönöm a kioktatás lassan 3 gyermekes anya vagyok. A második gyermekem 6 hetes kora óta tejfehérje allergiás.


Maradjunk annyiban, hogy joghurt a nutriklub álltal is 6 hónapos kórtól bevezethető.. Ami ugye tejtermék.


[link]



Túró: szintén a ht megkezdésétől fokozatosan abban az esetben mikor tudva van nimcs tejallergia.


[link]


Nem tejet írtam, tejterméket.

No és lehete lepontozni.

2020. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem oktattam ki senkit, leírtam hogy én mit olvastam. Nem írtam az sem hogy e szerint etettem a gyerekeimet. Mind a két gyerekem tejfehérje allergiás. A másodiknál már két hetesen tudtuk. Azért is írtam, hogy nem lepődtem meg amikor valaki ilyenkorba adja a kérdező által leírtakat, mert én mindenkitől ezt hallom, védőnők, gyerekorvos...


Nem is volt szándékomban kioktatás, és vissza olvasva se tudom hogy mi olyat írtam, ami bántó vagy kioktató lett volna.

2020. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!