Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babám rengeteget...

6hónapos babám rengeteget hány. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tápszeres baba már eszik krém túrót ,gyümölcsöt, tejpépet, áztatott babapiskótát.

Naponta kb 4-5x hány de akkor szinte mindent és nem a babáktól megszokott bukás SZERINTEM.

Sokat forgolodik hasra azis baj lehet, naponta kb 2x 20percet alszik szóval az altatás nem jó tipp hogy pihenjen. Valaki tudna adni valami tanácsot hogy segíthessek rajta?


2020. aug. 2. 12:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Illetve azt se mondtam hogy bárkinek így kéne etetnie a gyerekét. A kiskanál kommandó pl amiket fent is írtam ezeket ajánlja. Más táblázatokba is láttam ezekkel az ajánlásokkal. De kihangsúlyozom NEM foglaltam állást. Csak nem lepődtem meg a kérdezőn mert ő is kaphatott ilyen információkat.
2020. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is feltétlen a tejtermékkel van baj. De kremturo? Ha az a bolti, tele van cukorral és egyéb adalékkal. Ha egy gyereknek semmitől semmi baja, akkor lehet bátrabbnak lenni. Itt ugye nem ez a helyzet.
2020. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a babád! Csoda, hogy nem került ettől az étrendtől kórházba.

Se áztatott piskóta, se krémtúró nem való neki.

Javulni fog a babád, ha csak neki valót adasz. Nem savas gyümölcsből pépeket, tápszert.

Nincs neked táblázatod mit ehet a baba?

Ne hallgass az anyósodra, mert emiatt komoly betegsége lehet a babádnak.

Keress fel egy gasztro dokit, reflux és allergiák miatt.

2020. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!