Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nem bírom mar...

Mit csinaljak? Nem bírom mar itthon a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2 evesek lesznek a fiaim, már 2 es fel eve itthon vagyok, falun lakunk, sehová se tudok menni veluk. Iker fiaim vannak, egyedül még mindig nem nagyon lehet menni velük bárhová. Ferjem ugye dolgozik egész nap. Munkahelyem megszűnt a vírus alatt, így nem tudom sehová vissza menni dolgozni. Bölcsibe se tudom őket adni, mert akkor megszüntetik a gyedemet. Egész álló nap rámolnak, visítanak, veszekednek, még nem beszelnek. Kikapcsolodni nem tudok, nem vigyáz rájuk senki. Szegény gyerekekkel sokat kiabálok, sajnálom utana őket, de már ki vagyok készülve teljesen. :(
2020. aug. 25. 09:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Van jogsim, de egyenlőre egy autónk van, ferjem jár dolgozni vele. Szoktunk menni kirándulni, nyaraltunk is, Balatonon voltunk párszor. Igen, munkát kell keresnem, talán lesz a közel jövőben. Közben sajnálom is őket bölcsibe adni, de már jót tenne a munka, én is úgy gondolom.

Ferjem rengeteget segít, mikor itthon van, szerencsére. Sajnos rokonok, nagyszülők nem vigyáznak rájuk, csak ha mi is ott vagyunk velük, éjszakára pláne, nem is hozom fel az ötletet.

2020. aug. 25. 20:45
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem is várnám nagyszülőktől hétköznap mivel mindenki dolgozik még, de hétvégén néha jó lenne.
2020. aug. 25. 20:49
 23/23 anonim ***** válasza:
Esetleg neked, vagy a férjednek nincs testvére?
2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!