Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg olyan rosszak a...

Tenyleg olyan rosszak a Johnson's baby baba samponok, termekek ujszulottek szamara ?

Figyelt kérdés
Vasarlas elott allok de mindenki lebeszel rola hogy Johnson'st vegyek , senkinek sincs jo tapasztalata ritka az aki megvan vele elegedve, viszont regebben mindenki dicserte a Johnson's markat es jo volt. Elso gondolatra enis azt akartam venni mert tele van vele mindenhol az uzlet.....de mostmar ketelkedem.... valakinek tapasztalata ? :)
2020. szept. 20. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
30-40 évig olyan babahintőport árultak, amiben rákkeltő azbeszt volt és ezzel tisztában is voltak... Ezek után akkor sem vásárolnék tőlük semmit, ha fizetnének érte...
2020. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos koráig használtam a gyógyszertárit aztán 1szer a Johnson's-t de szárította a bőrét ,úgyhogy áttértem a Gabi fürdetőre aztán most már egy ideje a tusfürdőjét használjuk
2020. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem rakok semmit a fürdővízbe, tiszta vízben fürdetem a gyerekeket, az ovódás korúakat is. Max. ha nagyon koszosak, akkor használunk szappant vagy tusfürdőt. Csecsemőnél viszont semmit,főleg ha normal bőre van, csak a bőr normál védőreget borítjuk fel vele.
2020. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
#2-es , ajánlom a gyógyszertári fürdetőkenőcs összetètelének átnézését pl.kőolajszármazék..
2020. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én körülnéznék a natúrkozmetikumok terén. Sajnos problémás a bőröm, és egyedül a natúr cuccok enyhítenek rajta (értsd: egy sima dove tusfürdő után úgy nézek ki, mint akit bedobtak a csalánba)
2020. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A rossmann és a dm saját márkás fürdetője egész jó és nincs bennük nagyon "rossz"
2020. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!