Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek, hogy ha nem bizonyos...

Félek, hogy ha nem bizonyos nemű lesz a babám, nem fogom szeretni. Van még, aki így érzett?

Figyelt kérdés

Igen, rossz anya leszek, minek vállalok így gyereket, stb, fussuk le itt a kötelező köröket.


Szóval: világéletemben kislányokat szerettem volna. Nem tudom pontosan, mi az oka, talán az, hogy nekem borzasztó anyám volt (nem is tartjuk a kapcsolatot) és vàgytam rá, hogy átélhessem azt az igazi anya-lánya kapcsolatot, legalábbis a környezetemben is azt látom, hogy egy anyának mindig bizalmasabb a kapcsolata a lányával, mint a fiával. A kislányokat valahogy sokkal aranyosabbnak találom, közelebb állok hozzájuk, úgy érzem, velük klasszabb dolgokat lehet csinálni, mint a kisfiúkkal, egyáltalán nem tudom magam fiús anyukaként elképzelni.


Nincs bennem semmi vágy fiúgyermek iránt. A férjem szintén kislányt szeretne.


Nos, most kisbabát várok és próbálok alapból úgy kiindulni, hogy fiú lesz, akkor nem "csalódhatok", de úgy érzem, mikor fiúként gondolok rá, nem várom öt annyira.


Lelkismeretfurdalásom van miatta, nem tudom, hogy változtathatnék a hozzáállásomon. Igyekszem arra összpontosítani, hogy a lényeg az egészség.


Volt még valaki így? Átkattan végül az agyatok?



2020. okt. 2. 18:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

Hadd ne szomorkodjak veled... :) Jó egészséget kívánok!


Tudod, milyen jó, amikor a zabálnivaló, csini minipasik anyának bókolnak? :D


3 fiús anyuka

2020. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Majd amikor a szép magas fiad hazalátogat az ünnepekkor 30 évesen és lehajol hogy adjon neked egy puszit, meg tancoltok az esküvőjén, akkor meg abszíved fog elolvadni 💙
2020. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező. A fiúk menők (a lányok is). De most nézzük a fiúkat. Hidd el olyan módon rabolja majd el a szíved, ahogy most el sem tudod képzelni. Megtanulod az összes dinot meg az autó márkákat. Legobol mindenfele járgányt fogtok összerakni. Kb két héttel a születése után már el sem fogod tudni képzelni, hogy lányod legyen helyette.
2020. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy én is azt hittem pl., hogy én nem akarnék autózni, nem érdekelnek a dinók, nem tetszenek a fiús ruhák stb. Na hát amint kiderült, hogy kisfiú érkezik, azonnal rongyoltam át a fiús részre a boltban, elolvadtam, hogy mennyi cuki kisfiús cucc van. És miután a lányommal kimatricáztam, színeztem meg sminkeltem stb magam, rendesen jólesik az autókat tologatni a szőnyegen :D hidd el, tök jó lesz, imádni fogod őt! Még az uh-ra is úgy mentem be, hogy azért drukkoltam, hogy ne legyen fiú, most meg nem is értem, hogy képzeltem, hogy nekem nem kell kisfiú.
2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát... sajnos nem kívánságműsor! Ez van, ezt kell szeretni.

Azért a fiúk tudnak ám problémásak lenni. Elég, ha megnézzük 1 alkoholista nőre, hány alkoholista férfi jut. Vagy ha megnézzük a nők hány százaléka hagyja ott a gyerekét, és hány apuci hagyja ott úgy, hogy többet a gyerek felé se néz? A nők sokkal jobb EMBEREK, mint a férfiak.

Hány nő van, aki tisztességesen takarít otthon, normálisan él, főz, végzi a teendőit, stb. És hány olyan férfi, aki mocsokban is elvan vagy a házimunka nagy részét meghagyja a nőnek, elhanyagolja magát, fogat sem mos, a fogorvosok tudnának erről mesélni, hogy vajon a nők vagy a férfiak fogazata van jobb állapotban. A munkahelyemen is, ami egy nagy cég, sok emberrel, is 5 év alatt volt 1 büdös nő, míg büdös pasasból volt jónéhány. Minimum 20, de talán 30 is.

Kisgyerekként a legtöbb fiú aranyos, aztán, hogy felnőve milyen lesz, sose lehet tudni. Még jó nevelés ellenére is félremehet az élete.

Hány nő bűnöző, és hány férfi? Ha a híradásokat megnézzük szinte mindegyik erőszakos bűnöző, de a nem erőszakos is férfi.

A munkahelyemen is sokkal több férfi hágja át a szabályokat, mint nő. És lustábbak is. Nemtörődömök elég sokan. A nőkről sokkal jobb véleménnyel vagyok én is.

Nem csoda, ha valaki lányt szeretne inkább. A fiúk bizony nehezebben nevelhetők, nem hallgatnak a szóra, csak megy a saját feje után, azt csinál, amit akar, ami neki tetszik.

2020. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Ja, a stílusukról nem is beszélve! Sokkal több a pökhendi, arrogáns férfi, mint nő. Ha a munkahelyen szólsz nekik valamiért normálisan, még neki áll feljebb.

És az aranyos, cuki kisfiúkból lesznek ám az ilyen férfiak! Tudom, hogy nem mindegyik ilyen! Sokan normálisak, rendes, jóravaló emberek.

Csak arányaiban van sokkal több rossz ember a férfiak között, mint a nők között.

És ez már gyerekkorban kiütközhet. Már gyerekként lehet sokkal engedetlenebb, vadabb egy fiú. Egy lány is persze, de na, azért mégiscsak a fiúk szoktak lenni azok, akiknek magatartásbeli gondjaik vannak az iskolában is.

2020. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
56%
26 neked pszichologust javaslok és vagy munkahelyváltást.
2020. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mert? Ezek tények, amiket leírtam, ezekkel nem lehet vitatkozni.
2020. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

A no és férfi sosem lesz egyforma. Kiegészítik egymást. Most itt ugyanígy el lehetne kezdeni a nők ganesagait sorolni hosszú mondatokban csak semmi értelme.

Az érveidet kb fele teljesen irreleváns.

2020. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

[link]


Na, erről a cikkről eszembe jutott ez a kérdés. Meg a rá adott válaszok.

2020. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!