Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyám idióta hangokat ad ki a...

Anyám idióta hangokat ad ki a gyerekemnek. Mintha nyávogna vagy sipítozna. Szegény jót akar, de a túlzott gügyögéstől megőrülök. Vagy a babának erre van szüksége, neki jót tesz az értelmi fejlődésének? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
az utolsó tuti egy full depresszív anyuka, akit fixen megcsal a férje. ha még van neki. ennyi!!!
2010. aug. 13. 13:32
 32/34 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, ez a standard szöveg! Ha nem egyezik a véleményünk, akkor biztos, hogy egy dugatlan, szerencsétlen, megkeseredett, dilis nőről van szó. Figyu! Egy depressziós ember enervált, nincs ereje a gyakori kérdéseken írogatni. De ha a pszichédnek jobb, hidd ezt!


Mindenesetre tényleg nagyon mélyre mehetett a véleményem, ha csak a címkézésig és a személyeskedésig jutottál. Valami érdemi válasz esetleg?


Mielőtt felrobbannál a dühtől - nem venném a szívemre -, nyugi, nem írok többet!:)

2010. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
17%

"A dugatlan, frusztrált" nőci vagyok!:))


Bár, ígértem, hogy többet nem írok, de most még is megszegem.


Csak most olvastam el, hogy a Kérdező még mindig a szüleivel él, már értem, hogy miért zavar az anyád.

Ebből az álláspontból megértelek, visszavonom az eddig írottakat. És bocs!


Na, pá többet tényleg nem írok!

2010. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit eltértünk a tárgytól. az, hogy kit dugnak, vagy nem az lényegtelen. Legalább belátta, hogy tévedett és bocsánatot kért.

A kérdésre adjunk normális választ szerintem.

Amennyire vissza tudok emlékezni a saját tapasztalatomra, hogy logopédusok ezrei élnek meg valamiből. azt olvastam, hogy a gyerekek többsége a gügyögések miatt szorul logopédusra, illetve sokat segít, ha csoportban van, mert elfeledteti vele az esetleges beszédhibákat. Remélem tudtam segíteni. (Anyuddal kapcsolatban meg azt tudom tanácsolni, hogy vedd fel, vagy kamerával, vagy telefonnal, de elég csak a hangját és utána mutasd meg neki (nálunk bevált)

2010. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!