Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néznek furán az anyukára...

Miért néznek furán az anyukára, ha a gyerek hisztizik ha nem kap meg vmit, pl. boltban?

Figyelt kérdés
Elvileg "természetes" ha a gyerek sír vagy hisztizik egy kicsit
2020. okt. 28. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem furán néznek csak követik az eseményt hogy mi történik, az emberek szeretnek kiváncsiskodni.
2020. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem még ha a többieket is bevonod a nevelésbe (aka hallgatják a hisztit) akkor legalább már pofat had vágjanak.

Bocs de nincs kedvem más gyereket is hallgatni...

2020. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha valami hangos, akkor az emberek kíváncsian odanéznek, mi történik.
2020. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Mert kíváncsiak hogy mi ez az orbitális fábaszorultféreg üvöltés. Mert megbotránkoznak hogy nem tud anyuka gyereket nevelni. Mert idegesíti őket a fülsiketítő zaj. Mert megkönnyebbültek, hogy nem az ő gyerekük csinálja a műsort.


Ilyen okai vannak.

2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Kíváncsiság. Én ha ilyet látok általában együttérzően mosolygok a szülőkre, hiszen tudom milyen.

Szerintem minden gyereknek van ilyen korszaka, én nem gondolom hogy csak a rossz nevelés eredménye lenne.

2020. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ennél jóval kevesebbért és ítéleznek mások. Elég, ha furán áll a hajad, vagy más tájszólásban beszélsz.

Egy magát földre verő gyerek esete azonnal bekapcsolja a "milyen anya az ilyen" gombot és végre lehet megint ítélkezni. Ez az általános. Vannak extra kivételek, akik értelmesek és tudják, hogy mindegy gyerek eljátssza ezt, de ez ritka. A többség azért néz, hogy szégyelld magad mert szaranya vagy.

2020. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

1.Akinek nincs gyereke, az azért, mert "Milyen anya az ilyen, hogy nem tudja megnevelni a saját gyerekét, az enyém biztosan nem fog hisztizni." (tapasztalatból mondom, én is így gondoltam)

2.Akinek van gyereke, de nyugodt természetű az hasonló okból, mint az 1. pont, mert szerinte csak nevelés kérdése.

3. Akinek van gyereke és átélt már hasonló cirkuszt, az meg együttérzésből.

2020. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem tudta megnevelni, és még mâs emberrel is hallgattatja akik abszolút nem kíváncsiak rà
2020. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert neveletlen, idegesítő kölyke van.
2020. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak halkan kérdezem meg azokat akik szerint nevelés kérdése, hogy hogyan kell egy ilyen helyzetre előre felkészülni/nevelni?

Mert oké, ha otthon rákezd, ott orvosolom a problémát (mondjuk ehhez is kérnék tanácsokat, mert nálunk következetesség ide vagy oda, de nem működik).

De ha az utcán egy olyan dologért csapja ki a balhét, ami eddig nem okozott gondot, akkor mégis hogyan lehet azonnal és zökkenőmentesen elhallgatatni anélkül, hogy meg kapná a hiszti tárgyát?

Tényleg nem provokációnak szánom, pusztán segítséget várok.

2020. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!