Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néznek furán az anyukára...

Miért néznek furán az anyukára, ha a gyerek hisztizik ha nem kap meg vmit, pl. boltban?

Figyelt kérdés
Elvileg "természetes" ha a gyerek sír vagy hisztizik egy kicsit
2020. okt. 28. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert vannak unintelligens emberek azért, akik képtelenek az önuralomra és késztetést éreznek, hogy a gondolataikat kiültessék a fejükre is. Nyilván néha nekem is megvan a véleményem bizonyos dolgokról de speciel a boltban a hiszti pont nem ilyen, nekem is van gyerekem aki ugyan ritkán de simán megcsinálja ezt pedig nem vagyok egy hanyag disznó szülő.
2020. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Derjaderja ***** válasza:
23%

Mert buták, de tényleg.

Két hiszti utan, amikor hagyod hadd verje földhöz magát és nem engedsz, nem csinálja többet.

Ha ráhagyod, még évekig küzdhettek, csak nyilván ha "megadod magad", az halkabb.


Nekem egyszer tolt ilyet a játszón, valóban volt 15 perc sivítas (hétkóznap nappal), valóban sajnáltam, akit ez megzavart, de ez van. En is hallgattam már a szomszédok buliját, nem nappal és nem 15 percig.


Fel kellene fogni, hogy az anya nem azért hagyja ilyenkor mert egy hülye. Persze pár dolgot meg kell és sokszor érdemes is próbálni.

2020. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Derjaderja ***** válasza:
32%
Na meg az emberek egy része kevésbé érzi magát lúzernek, ha megalázhat mást. Márpedig ez elég kiszolgáltatott helyzet az anyukának.
2020. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!