Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek a kisbabámmal a nagyágy...

Merjek a kisbabámmal a nagyágyban aludni?

Figyelt kérdés
Most öt hónapos, születésétől külön szobában alszik, 3 hetes kora óta az éjszakát is átaludta. 3 napja viszont felébred enni éjszaka (gondolom, a foga miatt). Most két éjjel kettesben leszünk itthon, a férjem elutazott. Szívesen odatenném magam mellé a hálószobába, viszont félek is kicsit tőle. Nem fogja őt megzavarni? Nem fogja utána "követelni" esténként, hogy ott aludhasson és sztrájkolni a kiságy ellen. (Már, ha nem épp a másikoldal lenne, hogy nem tud tőlem aludni, és a kiságyért fog "tüntetni"...) Írjatok légyszi tapasztalatokat, véleményeket! Köszönöm!
2010. aug. 12. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kamerásra? Minek? :) Ááááh, nem kell az, nehogy ilyenre költs!

A miénk Angelcare 301-es. Légzésfigyelő és bébiőr is egyben. 120 méter a hatótávolsága, ami annyit jelent, hogy nyugodtan ki tudok menni a kertbe. Ha bármi van vele, hallom a bébiőrből. És külön is lehet használni a funkciókat, tehát ha akarom, akkor légzést is figyel, ha akarom, csak a bébiőr funkciója működik.

2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt lehagytam, hogy ha sír, azt úgyis meghallod. Ha bébiőrös légzésfigyelőt veszel, akkor pláne. Egyébként meg nem kell ott ülni a kamera előtt, és lesni, hogy minden pillanatban mit csinál. Szóval ha valami gondja van, úgyis azonnal mész hozzá majd, nem? :)
2010. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ugy tervezem, hogy ha nem muszaj nem hagyom uvolteni szegenyt...egy ismerosnel lattam ezt a kamerasat.

Koszonom a tipust es markat, megkeresem, hatha lehet itt nallunk kapni!

2010. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Banyuci! Ez az?

[link]

2010. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A kamerás bébiőr előtt én is megálltam tátani a számat a boltban, de a férjem azt mondta, hogy nem lesz a lakásban Big Brother. Noés ha sír, úgyis bemész hozzá. Esetleg 2-3 éves korában lehet szerintem hasznos a CCTV, amikor egyedül akar játszani a szobájában. De nálunk akkor sem lesz Big Brother, majd bekapcsolva hagyjuk a bábiőrt. Angelcare 401 egyébként.
2010. aug. 12. 19:09
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha eletemben nem neztem meg meg egy Big Brother-t sem...de ez nagyon jo!!!!! A ferjem biztonsagi kamerakkal foglalkozik...o mar eloadta a gondolatait, hogyan tudna a bejarati ajto, a tv es a gyerekszoba torteneseit egy monitorra rakni nekem a konyhaban....hahahaha

Azt hiszem beruhazok akkor erre a figyelore...otthon is olyan 20.e ft korul van az ara?

Nem mintha szamitana, csak egy info, de neha hasznos lehet.

2010. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

:)

A 401-es 40e körül van itthon, a 301-es lehet kicsit olcsóbb, egyel korábbi kiadás.

2010. aug. 12. 21:32
 18/20 anonim ***** válasza:

A 301-est mi a Bippa Kft-nél vettük, és tulajdonképpen ugyanazt tudja, mint a 401-es, csak nem digitális a kijelzője. De jóval olcsóbb. Amúgy adtak hozzá ajándékba egy pelenkatároló kukát is.

www.babaholmiolcson.hu

2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és nem olyan, mint a belinkelt, hanem ilyen: [link]
2010. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szoval otthon kb majdnem a duplajaba kerul mint itt...szep!!!!

Banyuci nagyon szepen koszonom az infot! Megveszem ezt amit talaltam. Valojaban szinte ugyanaz, csak 2 hordozhato jelveveo (v.mi) van hozza.

Meg egy kerdes! Mit gondoltok az Adamo hintarol? Olvastam en mar itt mindent...ma irtam a b.nomnek, is, hogy a fejembe vettem, szeretnek egyet...mit gondoltok?

Mindenunk hasznalt. Valami luxus a Picurnak is jar...

2010. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!