Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogadtatok először...

Mikor fogadtatok először látogatót?

Figyelt kérdés
6hétig nem szeretnék, ha pedig covid lesz később sem..
2020. dec. 24. 08:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Aznap az elsonel, a masodiknal csak azert nem, mert kulfoldon szultem. Azert egy fel orara csak megnezhetik, ha van negativ tesztjuk, nem?
2020. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Én nem szerettem volna egy hónapig látogatót fogadni, de beállítottak hívatlanul is, és akkor már nem csaptam az ajtót az orrukra :/ Anyósom még a szülés napján a kórházba is jött, ő nagyon nem bírt magával, én pedig eléggé fel voltam pörögve, hogy ne zavarjon (már csak azért is, mert így legalább volt "okom" kimenni a szobából, a szobatársam borzasztóan irritált). De aztán 1-2 héten belül az egész család bejelentkezett, vagy meghívatták magukat, vagy egyszer csak felcsöngettek. Júliusban szültem mondjuk, szóval akkor pont enyhült a hullám, de akkor is irtó pofátlanságnak tartottam ezt az egészet. Egyedül a bátyámat hívtuk, amikor egy hónapos volt a lányom, és anyámat hívtam volna, ha tud jönni, de ő Szerbiában él, még nem volt lehetősége ideutazni, szóval konkrétan a férjem oldali legtávolabbi rokon meg családi barát is látta a gyereket, de az én anyám egyelőre még csak képen.
2020. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Aznap, mikor hazahoztuk.
2020. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
Zard be a gyereket egy toronyba, ahonnan szaz ev mulva majd kiszabaditja a kiralyfi vagy a kiralylany. Ez valami divat most, hogy ra ae lehet nezni a babara? Nekem 3 es 1 evesem van. Nagyszulok sogor tesom mar a korhazba is jott, aztan kikor hazajottunk, jottek a baratnoim stb. Nem nyalogattam itthona sebeimet hetekig, jottunk mentunk.
2020. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hazajöttünk a kórházból, anyukámék már itt vártak. A férjem szülei kb 1 héttel később, nagymamám 3 hetes korában jött. A többiek csak kb 2 hónapos korában. Mondjuk akkor még nem volt covid, most biztos óvatosabb lennék.
2020. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Anyukámék persze, hogy jöhetnek én idegenekre csak barátok, haverokra gondoltam. Nem akarom vitrinbe meg toronyba zárni, de azt sem szeretném ha covidosak lennénk meg jönne menne itt mindenki. Sogornőm Olaszországban lakik, na remélem ő nem jön majd csak kb félév múlva, nincs szükségem a baba mellett plusz 2főre akit ettesek meg pakolásszak utánuk..
2020. dec. 24. 14:26
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Anyum és anyósom a kórházba már bejottek, vártam őket nagyon, bemutatni nekik a kis unokájukat. Tobbiek mikor hazajottunk. Jokedvem volt, szivesen meseltem nekik stb, nem értem ezt a 6 hét mániát.. Bár ha nem vagytok jóban és nyűg a családod akkor gondolom azért. Ha most szulnék is szivesen fogadnám őket, hiszen betegen senki sem jön, puszilgatni pedig nem fogják az újszülöttet.
2020. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd kivárni a 6 hetet, tedd azt! Engem kifejezetten idegesített, hogy olyan ismerősök, akikkel hónapok óta nem találkoztunk, a baba pár hetes korában jönni akartak. Nem engedtem, a türelmüket kértem. A közeli rokonok, barátok persze más szituáció. Ne másnak akarj megfelelni. Az a legfontosabb, hogy összeszokjatok a babával és ki tudd pihenni magad.
2020. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ugyan még csak tervek vannak, hogy hogyan fog zajlani, de a hazajövetel napjára biztos nem tervezek látogatót, nagyszülőt sem. Igaz, látogatási közelségben csak az anyósom él, de ő megérti. Másnap vagy harmadnap fog jönni először. A távolabbi rokonság, barátok pedig majd valamikor 1-3 hét után, attól függően, hogy hogy érzem magam. De csakis előre egyeztetve. Szerintem nagyon csúnya tapintatlanság csak úgy beesni a vendégeknek, és simán lehet, hogy pont tényleg rosszkor jönnek
2020. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
3 hónapos a kislányunk. Mivel kovid van, még nem volt senki.
2020. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!