Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogadtatok először...

Mikor fogadtatok először látogatót?

Figyelt kérdés
6hétig nem szeretnék, ha pedig covid lesz később sem..
2020. dec. 24. 08:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Apukámékat aznap, amikor a kórházból hazajöttünk. Aznap átjött a szomszéd anyuka is.

Pár nappal később jött a barátnőm.

1 hetesen anyósomék.

Akkor nem volt még Covid.

Én sose csináltam gondot ebből, hogy jaj, senki nem nyúlhat a gyerekhez, sose fertőtlenítettem őrült módjára.

Nyilván fáradt voltam, időm nem volt semmire, kupi volt. A vendégek hoztak kaját, nem szóltak be a rendetlenség miatt, hanem örültek, hogy látnak minket.

2020. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az elsővel. Nem kell száz embernek odajönni az első héten, de ezt a hat hetezés a ló másik oldala szerintem.


A nagyszülők jöhettek már első nap, szomszéd anyuka, legjobb barátok az első héten. Aztán minden hétre elosztva a rokonok.

2020. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Szeptember elején szültem, a fiunk, a nagyszülők és keresztanyám itthon vártak minket ebéddel amikor hazajöttünk.
2020. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nagyszülők, testvéremék, férjem testvére azonnal, ahogy hazaértünk a kórházból. Barátok 2 héttel később, ahogy kicsit összeszedtük magunkat.

Nem kell minden jött mentet azonnal fogadni, de azért a hozzátok közel állókat kicsit durva lenne 6 hétig távol tartani.

2020. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Annyira megnézném a nagymamák arcát, ahogy előadod, hogy hat hétig az unokájuk közelébe se merjenek menni.
2020. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban fogok szülni, de mivel van már egy kétéves kislányom, az egyik nagymama már itt lesz, mire haza érek a kórházból. És utána jön a másik is, egyikük biztos itt marad egy darabig segíteni. Még nem tudjuk, mikor fogadjuk a közelebbi rokonokat, de 1-2 héten belül lehetséges. Amikor a lányom született is egy hétre rá jöttek. Igaz, akkor "csak" influenza szezon volt.
2020. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is egyből fogadtunk látogatókat. Anyukám mindkét gyereknél jött segíteni, és a családom, valamint a férjem családja is jöttek az első héten. Nekem eszembe sem jutott, hogy 6 hétig senki.
2020. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát én pedig hat hétig nem kértem látogatót. Anyukám jött segíteni,de olyan jó baba volt,evett aludt,hat hétig gyakorlatilag ébren sem volt. De nem hiányzott senki,ennyit életemben nem olvastam,filmeztek,pihentem . Utána jött a covid. Onnantól azért nem jöttek, szar ügy :/ anyós nem érdekel. Nagyon nem jövünk ki,de anyukám 2 X látta a most egy éves unokát.:( Kérdező,neked könnyebb lesz mert hamarosan itt a vakcina, én kisbaba mellé biztos kérném a nagyszülőket hogy hamar oltakozzanak,ha rendszeresen akarnak jönni babazni.
2020. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hét max.neked kell,a babának utána se lesz több immunrendszere..

Ja túlságosan félted,max.ne add nekik oda. Én sem szeretem ha összenyalják a gyereket,anyóssal volt is vita ebből.. de attól megnézni szabad, attól nem lesz baja a kicsinek. Akár maszkot is húzhatnak,úgy pláne.

2020. dec. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Tedd virtinbe de ne csak 6 hètre...🤦‍♀️
2020. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!