Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogadtatok először...

Mikor fogadtatok először látogatót?

Figyelt kérdés
6hétig nem szeretnék, ha pedig covid lesz később sem..
2020. dec. 24. 08:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ezt hadd döntse már el az anyuka. Plane a covid közepén. Jelenleg ahol nincs baba is ertheto ha epp nem fogadnak senkit. Amúgy meg lehet h a kerdezo nem is a babat félti túl a rokokntol egyszeruen neki nem lesz erre ereje. Csaszaros voltam ami akárhogy nezzuk műtét. Na mar miat at ember ezuten par nappal nem akarna mindenkit látni. Folyik a tej faj mindened nem aludtal azt se tudod merre vagy előre. Nem marad ám le semmirol ha 2 honaposan latjak a babat először
2020. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
49%
Rögtön megnézhette A családjainkbol aki akarta.
2020. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A covid elején született a babám, akkor még nem tudtuk mire számítsunk a vírus miatt.

2.nap ugrottak fel anyósék, hoztak nekünk pár napra főtt ételt, és kB. Fél órát voltak itt. Tesóm is hozott kaját már az első nap, de ő is max 20 percet maradt.

Legközelebb a baba 4 hetes korában találkoztunk.

2020. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

21

Én is császáros voltam, folyt a tejem és egy hétig nem is aludtam semmit,mert addig bent tartottak minket a kórházban.(sokat fogyott a fiam és be is sárgult). Ennek ellenére mire hazaértünk, egész jól bírtam magam,mivel te is tudod,a csm helye úgy gyógyul,hogy sokat mozogsz. Igazából nekem jól is jött a segítség,amíg rendberaktam magam (nyugodt zuhany,hajmosás) addig anyósom babázott. Nem fogdosták agyon,nem nyúzták,de a kiságyban simogatták,beszéltek hozzá,addig elvolt a babó. A férjem az elején nem nagyon tudott mit kezdeni vele,félt megfogni meg az egész helyzettől, mert olyan pici volt. Kellett idő,hogy belerázódjon. Anyám már a kórházban látogatott,mert ott dolgozik,így pár naposan is megfogta. Nyilván kapcsolatfüggő,de ha jó a viszony anyósékkal és ők is normálisan állnak a dologhoz akkor nagyobb segítség,mint teher. Eleinte amúgy is csak 20 percekre jöttek,mert állandóan szoptattam,kevés tejem volt,folyton ráraktam,hogy serkentse. Ennyit ki lehet bírni. Jobb ha a gyerek minél hamarabb szokja a családot, a nagyszülőket,hogy utána ha valami program van,tudjanak rá vigyázni anélkül,hogy a gyereknek idegenek legyenek és végig ordítson. A most 4 hónaposom már jól elvan anyukámmal,anyóssal is,mert sokat foglalkoztak velük. Mi meg tudtunk banki ügyet intézni,varratszedésre sem vittük,mert szerintem vírus szempontból is nagyobb rizikó bevinni a kórházba magunkal,mint a nagyira bízni.

2020. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!