Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit költöttetek összesen...

Mennyit költöttetek összesen babakelengyére az első 3 hónapig?

Figyelt kérdés

Tehát körülbelül mennyibe került minden(!) baba cucc, amit megvettetek neki születése előtt vagy pl. az első 3 hónapig bezáróan?


Gondolok itt a bútoroktól kezdve a pelenkán keresztül az utolsó cumisüvegig mindenre. Kivéve orvosi költségekre, az szerintem nem a kelengye része :D


Használtan vagy újonnan vásároltatok?



2020. dec. 26. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Babakocsi is? Autosules is? Legzesfigyelo, mindenfele. Orvos nelkul 700 korul.
2020. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Mi nem kaptunk semmit, mindent nekünk kellett megvenni. Ruhákat újonnan vettem, nagyrészt H&M és F&F márkákat. Babakocsi és kiságy használtan, de a babakocsi még így is 170 ezer volt. Én beleszámolom a választható oltások árát, és a hasfájása miatt vásárolt BioGaiát és társait is, így nekem is 700 körül jön ki a matek.
2020. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Kb 700e ft.
2020. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
kb 250
2020. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Az kemény 🤣


Mi babakocsit 20ezerért vettünk, 3in1...

A kombi kiságy szintén 20ezer volt.

Ruhát pl 1db-ot sem vettünk, 3 gyerek is van a közelünkben, rengeteget kaptunk.

Pelust nem vettünk az első kb fél évben, mert mindenkitől azt kaptunk ajándékba aki látogatni jött.

Alkolhol, fürdető, hintőpor, popsikrém. Ez durván 5ezer volt.

Mást nem vettünk csak jóval késöbb.

Le lehet pontozni, de mi feleslegesnek tartottuk a legújabb, legtrendibbeket megvenni, mikor max 1 évig használjuk őket.... pedig lett volna miből.

2020. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
nem baj utolsó, fél millió alatt alap, hogy mi nem adunk meg mindent a gyerekünknek :D pedig karácsonykor is a játékok helyett a fóliának örült a legjobban :D
2020. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6os!

Az gáz, hogy nem értem a hozzászólásodat?! 🤔😅


5ös voltam, az utolsó 😅

2020. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
nem gáz, nyilván hülyén fogalmaztam :D szóval azért lettünk lepontozva mert nem költöttünk legalább fél milliót.
2020. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Jaaa, így már világos...

Nembaj, költsenek csak. Így a "mifajtánknak" lesz legalább menő, trendi babakocsija olcsón, mert megveszik százezrekért, majd 1 év után a töredékéért eladják, mert nem használják ki.

A mi babakocsink pl most a boltban 90ezer, 22hónapja vettük úgy, hogy fél évet használták és eladták 20ezerért, mert többért nem tudták...

Hangsúlyozom még1x, az újra is tellett volna, de azt a pénzt inkább másra költöttük.


Újra 5ös :)

2020. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
hát igen, van benne valami. mi légzésfigyelőt és gyerekülést vettünk újonnan, meg ruhákat, ezeket fontosnak tartottam, de a többit olcsón vettük ismerőstől, simán ki lehetett jönni 250ből. nekünk hiányzott volna az a 450 különbözet a 700hoz képest, de nem fanyalgok, mert mindent megvettem, amit akartam. így is volt pár melléfogás, amire most semmi szükség.
2020. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!