Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb előre tudni a...

Melyik a jobb előre tudni a baba nemét vagy ha csak születésnél derül ki?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom most vagyok várandós a második babával.Teljesen mindegy kislány vagy kisfiú lesz. A kislányomnál is csak a kíváncsiság hajtott.Azt tervezzük a férjemmel most nem szeretnénk tudni a baba nemét legyen meglepetés mikor megszületik .Szerintetek jó előre tudni a nemét megbánom ha nem fogom előre tudni ?
2010. aug. 15. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes voltam, még akkor nem volt UH, csak indokolt esetben (30 éve), de épp akkor kapott a klinika UH készüléket, a dokim pedig állandóan nézegette. Fiút szerettem volna, s megmondta, hogy lány. Bele voltam betegedve, de még volt 3 hónapig a szülésig, és ezidő alatt hozzászoktam a gondolathoz, hogy lányom lesz. Mások szerint fantasztikus nő a lányom, csinos, szép, okos, a legjobb barátnőm. Boldog vagyok, hogy előre tudtam, mert így már örültem neki, mikor megszületett. A másodiknál is megmondták, hogy lány, nem is kerestünk fiúnevet. Akkor már igazi lányos anyuka voltam. Erre fiam született. Nagyon szeretem, el se akartam hinni. Így van egy barátnőm, (a lányom), és egy gyerekem, (a fiam.) Ja, és már unokám is. Szerintem így nagyon jó volt.
2010. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki előttem írta,hogy hamarabb megy 4 D-re,mint 18 hét, annak tanácsolnám várja ki, mert azon a héten tud kiszűrni betegségeket, olyankor még korai:Pl nyúlszájat,mert akkor már jobban látszik a baba arca is....
2010. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én akartam a 16. héten UH-ra menni. Igazából a baba neme miatt akartam, de igazad van, akkor már a genetikaival egybe lehet kötni. Köszi!
2010. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!