Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a bolti babakaják nem...

Ha a bolti babakaják nem tartalmaznak tartósítószert, akkor mégis mitől állnak el évekig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 08:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
45%
utolsó elöttinek szólt:D
2010. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
De valami E faktor van benne, az egyiken láttam, már nem emlékszem melyiken. Nem is vettem meg. Alete vagy Avko volt. Ezeket eddig nem is láttam, újak? A Kecskemétin nincs rajta, hogy lenne benne E.
2010. aug. 17. 10:38
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Off:Én mindig azt mondtam, hogy soha nem fogok bébikaját adni a Kicsimnek, mert szeretek kotyvasztani.

No pár hete megy a kóstoltatás.

Jelenleg tele a szekrény bébikajával.

Miért?

Az őszibarackot kóstoltattam Manóval, amitől csak fintorgott. Na mondom, ha fintorogsz Kicsim, akkor megeszi anya. Na anya is ilyen fejet vágok.

Gyönyörű őszibarack volt........citrom és semmihez nem hasonlítható ízzel.Nem csodálom, hogy nem szívlelte a babám.

Sajnos a környékünkön, se néni, se piac, így marad a multi.

Soha többet. Felfújt, kényszerérett, mű cuccok. Ettől ezerszer jobba bébikaja, de ez csak az én egyéni véleményem.

2010. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%

10:56-os egyetértek veled!

De most biztos mi leszünk a rossz anyák:D tudod?

de sebaj olyannak is kell lenni

2010. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%

Megnőtt a gyerek melle a tartósítószertől??Nekem miért nem nőtt meg tőle 30 éve eszem :-))))))))))))))


Azért minden kérdésnél becsúszik egy idióta válasz.....

2010. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utolsó,ez jóóóó!Amúgy nem a bébikajától,a tápszertől nőtt meg a mellük,ha jól értesültem.

Igen,ezen anyukákon én is kivagyok,akik azt hiszik,hogy a zöldséges minőséget árul.Vagy valaki elmegy BIO boltba AUTÓVAL.A BIO is megvan permetezve,csak kevesebbszer.Amit nem permeteznek,általában kukacos.És ha elmegy egy repülő vidék fölött,a kerozintól már nem bio.

Én a Kecskemétire esküszöm.Na meg a babylove is jó.

2010. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Hát az idén még én sem ettem finom őszibarackot. De az tény, hogy én sem tudok minden nap kimenni a piacra friss gyümölcsöt venni. Marad az üveges.
2010. aug. 17. 12:46
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
9:11-es-nek elmondanám miért kapott a babám bébi ételt.A konyhánk nem volt kész,nem volt lehetőségem főzni a babánk bébi kaját kapott,nekünk hozta a futár az ebédet.Egy szétvert lakásban neked sem lett volna kedved egy sarokban rezson kotyvasztani ugye.Csak azt szeretném mondani mielött itélkeztek,gondolkodjatok.A kérdés sem az volt ki lusta ki nem.Mióta kész a konyha,mindennap főzők a babámnak.
2010. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
09.38-as: Kérlek mondd, hogy viccelsz, amikor azt állítod, hogy a permetezőszerek lemoshatók vízzel!!! Ezt te sem gondolhatod komolyan...
2010. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Jaj, ne veszekedjetek már! Szerintem semmi rossz nincs abban, ha babakajával eteted a gyereket.
2010. aug. 17. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!