Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izgő , mozgó gyereket ki ,...

Izgő , mozgó gyereket ki , hogy foglal , le sütés főzés közbe?

Figyelt kérdés

Az én gyerekem.igazi izgő mozgó gyerek nem marad meg 1 helyben, nem tudom rávenni se , hogy segítsen pedig jó móka lenne :)

Mindig jön megy nem marad meg egy helyen sokáig.


2021. febr. 22. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idös a gyerek?
2021. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14 hónapos
2021. febr. 22. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. A nagy épített, böngészett, rajzolt, vagy csak pakolászott a babakonyhában, ha ébren volt a kicsi, őt nézte (13 hónap van köztük). A kicsik meg elvoltak a nagyobbakkal ennyi idősen, folyton a nyomukban voltak. 😊
2021. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyedüli gyerek még sajnos. Meg ketten vagyunk csak. Meséztetni nem szeretném. Csak sok olyat látni, hogy anyukákkal együtt főznek sütnek
2021. febr. 22. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a konyhában felállít egy játszó sátor. Tele van játékokkal azzal játszik. Ha megunja, kap fakanalat meg ilyeneket.
2021. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm 1,5 éves kislánya imád a fiókokból ki-be pakolni, így ő az egyik alsó konyhai fiókot telepakolta olyan cuccokkal, amikkel játszhat a gyerek, és érdekesek neki, általában ezt pakolássza a gyerek elmélyülten, amíg ő kaját csinál. Néha cseréli a fiók tartalmát, hogy ne unjon rá a gyerek.
2021. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En beteszem a szekbe vagy kiviszek a konyhaba habtapit es azon eljatszik. (16hos)
2021. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van konyhai "torony" abból nézi, "segít" ill. mindig adok neki is valamit, amivel ellehet.
2021. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az egyik konyha szekrényre nem tettünk babazárat, abból rámol. Persze ez nem azt jelenti,hogy el van vele amíg megfőzök, 5 percenként kell elhúzni a kukátol, de elég jól leköti. A kedvence egy alumínium sütis doboz, az jó hangos amikor dobálja a konyha kőre 😂🤣

Ezen felül nézegeti a mosogatógépet, az a kedvenc amikor szárít, akkor jó meleg, illetve ha már csak kavargatni kell akkor felultetem a pultra és nézi amit csinálok, közben eszik egy kis pufit.(10 hónapos)

2021. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*mosógépet akartam írni (10-es voltam)
2021. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!