Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos babam ma egesz nap...

1 honapos babam ma egesz nap uvoltve sir, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mar mindent elolvastam a neten, de egyszeruen nem birom elviselni, hogy sir szegenyem.

Eleg nehezen jon ki neki a puki es a bufi is, de azert jovoget. Viszont ma keservesen sir hajnal ota megallas nelkul, csak akkor nem amikor cicizik es utana elalszik 1-2orara. Aztan felkel es ujra siras ezerrel. Cumit nem keri, csak uvolt, neha jon egy puki, kaki vagy bufi, de ez maskor is igy szokott lenni, viszont ennyit nem sir.

Espumisant es biogaiat is szoktam adni neki.

A tejem eleg, nem hinnem, hogy ehes.

Hatha valakinek van valami praktikaja amit meg nem probaltam...



2021. márc. 23. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Co- lactase kids cseppet adott a doki mikor 4 hetes volt a fiúnk. És én is kerültem a tejtermékeket, de úgy gondolom főként a csepp segített, mivel a piciknek ugye fejletlen az emésztőszervük, ami megnehezíti a tejcukor lebontását. Így a csepp segített ebben. Most 3 hónapos a babánk és még mindig adom neki minden cicizés előtt 5 cseppet plusz a 10 csepp Espumisant. De következő hónaptól már jó lenne ha nem lenne ezekre szükség, megpróbáljuk kiiktatni.
2021. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!