Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szülés után valami...

Akinek szülés után valami probléma miatt tovább kellett a kórházban maradni a babával, kiheverte már?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve szültem, 10 napig voltunk benn szülés után, de én még mindig nem tudok szép emlékekkel gondolni ezekre az időkre.

Hiába nem volt komoly baj, de nekem akkor is szörnyű volt.


2010. aug. 19. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Májusban szültem és sajna kapott valami fertőzést a babám... szivárgott a magzatvíz, ki tudja, mióta... szóval 5 nap antibiotikumos kúra... állandóan vért vettek tőle, meg szegénykémnek mindkét kezébe katétert nyomtak... úgy sajnáltam, reggelente a gyerekdokis vizit után olyan meggyötört volt szegénykém, állandóan bőgtem emiatt... csak egy jó volt az elhúzódó kórházi tartózkodásban: megtanultam ellátni a gyereket, a begyulladt mellemet kimasszírozták és végül nagy nehezen beindult a szopi. Első gyerekes anyukaként a csecsemősök agyára mentem, mert mindig rohantam hozzájuk... de nem érdekelt, mit gondoltak, állandóan kérdeztem! Azért nagyon jó volt hazajönni...
2010. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!