Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Fórumozó Anyukák és...

Kedves Fórumozó Anyukák és Apukák! Nem szeret a kislányom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A szituáció: ma reggel el kellett mennem fogorvoshoz, ezért a 10 hónapos kislányom az apukával volt otthon, még aludt mikor elmentem otthonról. 1 órát voltam kb. távol, addig játszottak, stb.

Mikor hazaértem odamászott ugyan hozzám, de szinte semmi reakciója, különösebb örömöt sem láttam rajta, pedig mindig nagyon boldog, izgatott amikor pl. az apukája jön haza munkából vagy a nagyi érkezik látogatóba.

Lehet túlreagálom, de olyan rosszul esett :( :(

Mit gondoltok, nem is kötődik hozzám?



2021. ápr. 21. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1.5 éves gyerekeim vannak, az se tűnik fel nekik, ha egész nap a mamánál vannak 😅 Mosolyognak egyet, amikor értük megyek és mennek tovább a dolgukra.

Túlreagálod.

2021. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11

Az én másfél évesemet múltkor úgy vitték el anyumék, hogy kiabáltunk utána, hogy ugyan köszönjön már el tőlünk. Csak ment🤣🤣🤣

2021. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fordulhat meg valaki fejében hogy nem kötődik hozzá a gyermeke?
2021. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
A gyerekednek nem dolga, hogy úgy nyilvánítsa ki a ragaszkodását, ahogy te azt elvárod. Ezt még most szokd meg.
2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Néhány kivételtől eltekintve (akik tanács-adás helyett ítélkeznek), mindenkinek köszönöm a kedves, megnyugtató hozzászólását.

Évek múltán biztos majd csak mosolygok ezen a kérdésen, de most szükségem volt nálam tapasztaltabb szülők véleményére, nektek köszönöm, hogy nem kritizáltatok :) ;)

2021. ápr. 21. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!