Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Fórumozó Anyukák és...

Kedves Fórumozó Anyukák és Apukák! Nem szeret a kislányom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A szituáció: ma reggel el kellett mennem fogorvoshoz, ezért a 10 hónapos kislányom az apukával volt otthon, még aludt mikor elmentem otthonról. 1 órát voltam kb. távol, addig játszottak, stb.

Mikor hazaértem odamászott ugyan hozzám, de szinte semmi reakciója, különösebb örömöt sem láttam rajta, pedig mindig nagyon boldog, izgatott amikor pl. az apukája jön haza munkából vagy a nagyi érkezik látogatóba.

Lehet túlreagálom, de olyan rosszul esett :( :(

Mit gondoltok, nem is kötődik hozzám?



2021. ápr. 21. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel sem tűnt neki z az 1 óra...Túlreagálod!
2021. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Téged egész nap lát. Nem vagy olyan izgalmas neki. Majd eljön az idő, hogy ha idegent lát (régen látott rokon is az neki) elhúzódik, a fenekedbe bújik. Az én másfél évesem se jön lázba ha hazajövök mikor nem viszem magammal. 🤷 Ettől még kötődik hozzám. Az apjához is. Lehet lesz olyan is hogy az apjához jobban fog. Ezzel sincs semmi baj
2021. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️
2021. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószinűbb, hogy észre sem vette, hogy nem vagy otthon. Természetesen szeret, de mivel folyton lát, így nem ugrik ki a bőréből ha feltűnsz a szobában.
2021. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egész nap otthon vagy vele, az apja meg dolgozni jár. Őt látja ritkábban, ő az újdonság.
2021. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden eddigi hozzászólást nagyon szépen köszönök, igazatok lehet, én erre nem is gondoltam. Mentek a zöld pipák :)
2021. ápr. 21. 12:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egèsz nap vele vagy, te vagy a biztos pont. Gondolj bele, gyerekkènt, ha nagynèni/nagybàcsi jött sokkal izgalmasabb volt, mint anya.
2021. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nem szeret kérdést rendezd magadban.

Hányszor lesz olyan hogy még tuntetoleg nem is foglalkozik veled, vagy mondja hogy nem szeret vagy kiküld a szobából. Lásd ovis dackorszak.


Szeretnek ők akkor is.

Ez 10 hónaposan semmi. Nyugi

2021. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napig nem voltam fel sem tünt azt hittem, de megint sírt alvás előtt amit már nem szokott, nem mindi egyből van reakció, de az 1 óra az tényleg semmi, olyankor rám néz és megy tovább.
2021. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Emlékezz majd rá légyszives a jövőben hogy ezt kérdezted...
2021. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!